Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyesen tettem, hogy beszélte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesen tettem, hogy beszéltem vele/vagy helyesen döntök, ha 3. fél is beszél velünk? (18 éves vagyok, a srác 17, és külföldiek vagyunk, nem beszélem jól a nyelvet annyira, hogy tökéletesen megértessem magam)

Figyelt kérdés

Beszéltem a kiszemelt sráccal, hogy kedvelem, igaz csak azt mondtam, mint barátot... Ő is kedvel, és mondta, hogy a barátom, (barát-barát) mondtam, hogy néha úgy érzem, hogy nem igaz, mert nem jön oda hozzám beszélgetni, megkérdezte, hogy azt szeretném, ha beszélne velem? mondtam, hogy igen, a válasza az volt, hogy akkor mehetek hozzá oda, amikor csak akarok, majd megnézte a projektemet, amit róla csináltam (fényképek) és elsietett.


Nagyon kedvelem, de nem csak barátként, de nem merem neki bevallani, az a baj, hogy mind a ketten külföldiek vagyunk, és nem is igazán beszél(em/jük) a nyelvet, bár barátaim szerint van esélyem. És végig a szemébe néztem, de csak össze zavar, mert nagyon őszintén néz a szemembe, szinte érzéssel, és ez fura volt...


Beszélünk még majd együtt hármasban egy tanárral is, aki segít elmagyarázni, megmagyarázni pár dolgot, hogy ne legyen félreértés... Vagy szerintetek fölösleges?

Fontosnak tartja a tanár, hogy ne legyen konfliktus köztünk, mivel osztálytársak vagyunk...

Mennyire változna a helyzetem, ha esetleg bevallanám az igaz érzelmeim, és ő kikosarazna? Durva lenne így is egy osztályba járni vele? (érzelmi szempontból)


2010. nov. 13. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor ha jól értelmeztem te meleg vagy?
2010. nov. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak mert nem írtad hogy fiu-e vagy lány vagy.Na de mind1 is.Hogy ha nem értitek meg tökéletesen egymást akkor jól jön egy harmadik személy aki segít a kommunikációban.És ha tényleg szereted és el is mondod neki ő viszont azt mondja hogy nem szeret akkor rossz érzés lesz minden nap találkozni vele úgy hogy tudod nem viszonozza az érzéseidet.Ha viszont szeret akkor nyert ügyed van.:)De persze ha ő nem érez irántad semmit attól még lehettek barátok és te majd találsz valaki mást hidd el:)

De szerintem jobb lenne ezt minél hamarabb letisztázni vele.

2010. nov. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem, én lány vagyok, bocs elfelejtettem írni
2010. nov. 14. 19:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj. XD
2010. nov. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
csak attól félek, hogy sok lesz neki, hogy már beszéltem vele is, és még a tanárral is akarok, hogy ő is ott legyen...
2010. nov. 14. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!