Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy megértessem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy megértessem vele? (lent)

Figyelt kérdés
A barátnöm talán kezd egy kicsit "lefajulni". Talán már kezdi kicsit tulzásba vinni a testének mutogatását és nemtudom, hogyan magyarázhatnám el ezt neki finoman, hogy ez nem éppen jó ötlet.
2011. jan. 12. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy mutogatja a testét és hány évesek vagytok?
2011. jan. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
beszélj vele,üljetek le, mond el hogy zavar...de nem megbántani akarod ezzel :)
2011. jan. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
16 évesek vagyunk mind ketten. ne konkrét mutogatásra gondolj. Hanem kezdi egyre jobban és jobban elengedni ezzel a témával kapcsolatban magát és félek, hogy komolyabbra fordulhat ez a helyzet mint azt láthatom 10böl 8 lánynál
2011. jan. 12. 20:28
 4/10 anonim ***** válasza:
Üssed, ha már elfáradt a kezed, akkor rúgjad...., más nem használ.
2011. jan. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Példát írhatnál..
2011. jan. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
például mindig is olyan lány volt aki rejtegette a mellét mostmár jóhony nemesik ki neki a ruhájából
2011. jan. 12. 20:33
 7/10 A kérdező kommentje:
jóhogy*
2011. jan. 12. 20:33
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát ez sajnos így van.. :-/

Én is hasonlóba keveredtem, de nekem nem barátnőm a csaj, csak barát.. És sajnos annak volt igaza aki írta h ütni kell(ene) őket. Nem menne másképp! Ahányszor felvetettem neki minidg azt kaptam hogy féltékeny vagyok, meg a többi idegesítő szöveg. De csak neked 'mutogatja' magát, vagy másoknak is? És mire érted ezt konkrétan?

2011. jan. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
a teljeskörül mutagatás az csak az enyém :D ugy gondolom ezt a mutogatást ahogy elöbb leírtam. az a lényeg, hogy ö egy olyan leányka aki féltette a testét egy kicsit megmutatni az embereknek pl vágottnyakú pulcsiban vagy ilyesmi.... de mostmárcsak olyasmi ruhát vesz fel ami töbnyire vágott nyakú és a melle fele kint van szerintem azt hiszi h ettöl lessz szép pedig úgy szép ahogy van. Az is megeshet, hogy így nemhangzik tul nagy dolognak de ez nálla igenis az. régen a zokniát félt levenni megnelássuk a lábát mostmeg....
2011. jan. 13. 07:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy van önbizalma, ettől még nem lesz ribi. De ha olyan nőt akarsz, aki csak neked mutogatja magát, akkor keres egy tisztességest keleten.
2011. jan. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!