Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 29 évig nem volt barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 29 évig nem volt barátnőm, ezután már ne is erőltessem, mert úgyse lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Még sose volt igazi barátnőm, mióta az eszemet tudom, csak pár távkapcsolat, de azokkal meg sose tudtam találkozni a távolság miatt, így egy idő után véget vetettem mindnek. Lakhelyemen nem jöttem be egy lánynak se (elég kicsi városban élek), ez rendesen odatett az önbizalmamnak. Még nem is csókolóztam, ahogy más se volt még (k.rvázni nem akarok)és lassan már 30 vagyok. :( Tisztelem a nőket, de mégsem kellek egyiknek sem. Nem mondanám ugyanakkor csúnyának se magam, csak kevés az önbizalmam. Már mindenhol próbáltam társat találni. Azonban ha valakinek őszintén beszélek magamról (ahogy itt most nektek is), akkor megijed, meghátrál és különböző ürügyek miatt visszautasít. Ugyanakkor úgy tudnék már valakit szeretni és annyira, h azt szavakba nem lehet foglalni. :(

Szexuális beállítottságommal nincs baj, a nőket keresem, a nők érdekelnek.

Keresem a társam továbbra is, mert nem adom fel! Viszont a sok visszautasítás komolyan már az életkedvemet is elveszi és érzem, h a munkahelyen se tudok úgy teljesíteni, mint azt szeretném. Az éjszakák kínszenvedések, a nappalokról nem is beszélve. :( Én is egy nőre vágyom, akit majd a feleségem lesz és gyermekekkel ajándékoz meg.


Köszönöm, h végigolvastátok, normális válaszokat várok!


2011. szept. 1. 13:38
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
48%

Az én hozzászólásom lesz a leghasznosabb! :P


Tanulj meg csajozni!! Könyvekből! Nem tudod hogy kelL!! (én se tudtam) és rátaláltam a PUA világra, tök8 hogy hosszútávú kapcsolatot akarsz vagy csak kefélni, írj egy e-mailt nekem elküldök 3 alap könyvet amibe leírják miért vonzódnak a lányok vkiohez milyen tulajdonságokért stb. Hogy kell viselkedni hogy vonzó lágy stb.


18 lettem nemrég és sokkal jobb vagyok a lányoknál bár még nem smároltam meg semmi, de a fejlődés hatalmas!

Várom a privit uncsiaim és már közelednek a 30hoz ugyanígy vannak mint te LÚZER bétahímek, de meg lehet változni!! Sikerül ha hiszel benne!!


Prosti témára rátérve én már azon gondolkodom most elmegyek egyhez, mert már kezdek megőrülni!!!!! Egy dugástól jobban érezném magam sokkal! Ha te nem akarsz ne tedd! De ha nem tanulsz meg csajozni ezekből a könyvekből sose leszel Apa sose tudod meg milyen érzés a beteljesült szerelem (én is már alig várom háhá)


Várom az üzid xP

2011. szept. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 .Daniel. ***** válasza:
68%
Utolsó. én is puát tanulok és gyakorolom is de ez mi?:D Sosem lesz apa meg ilyenek? Azért sok millió sőt milliárd férfinak sikerül így is apának lennie szóval azért ne komplikáljuk ezt túl. Ez csak egy hatalmas segítség.:)
2011. szept. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
68%
Talán összeszed vkit, de inkább menjünk biztosra, tanuld meg a csajozást haver!
2011. szept. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
na most mi van 34 évesen?
2016. dec. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!