Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 29 évig nem volt barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 29 évig nem volt barátnőm, ezután már ne is erőltessem, mert úgyse lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Még sose volt igazi barátnőm, mióta az eszemet tudom, csak pár távkapcsolat, de azokkal meg sose tudtam találkozni a távolság miatt, így egy idő után véget vetettem mindnek. Lakhelyemen nem jöttem be egy lánynak se (elég kicsi városban élek), ez rendesen odatett az önbizalmamnak. Még nem is csókolóztam, ahogy más se volt még (k.rvázni nem akarok)és lassan már 30 vagyok. :( Tisztelem a nőket, de mégsem kellek egyiknek sem. Nem mondanám ugyanakkor csúnyának se magam, csak kevés az önbizalmam. Már mindenhol próbáltam társat találni. Azonban ha valakinek őszintén beszélek magamról (ahogy itt most nektek is), akkor megijed, meghátrál és különböző ürügyek miatt visszautasít. Ugyanakkor úgy tudnék már valakit szeretni és annyira, h azt szavakba nem lehet foglalni. :(

Szexuális beállítottságommal nincs baj, a nőket keresem, a nők érdekelnek.

Keresem a társam továbbra is, mert nem adom fel! Viszont a sok visszautasítás komolyan már az életkedvemet is elveszi és érzem, h a munkahelyen se tudok úgy teljesíteni, mint azt szeretném. Az éjszakák kínszenvedések, a nappalokról nem is beszélve. :( Én is egy nőre vágyom, akit majd a feleségem lesz és gyermekekkel ajándékoz meg.


Köszönöm, h végigolvastátok, normális válaszokat várok!


2011. szept. 1. 13:38
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
28%
Ne haragudjál de nekem a válaszodból úgy jön le mintha nem is egy férfivel hanem egy hisztis pic.sával beszélnék bocsi hogy ezt mondom de így látom és ráadásul szerintem még válogatsz is....szerintem a hiba benned van és nem a nőkben.valami lépést tegyél és ne siránkozzál,szedd össze a tökeidet aztán keressél végre egy lotyót akit meghúzhatsz aztán hidd el utána jobb lesz....
2011. szept. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
84%

Gondolom milyen nehéz lehet neked. De figyelj, fel a fejjel! :) Jól teszed, hogy nem adod fel, mert bármikor utolérhet a szerencse. Szoktál járni szórakozni? Sportolsz? Ezek sokat segíthetnek.

Lehet, hogy te magadat nem látod csúnyának, de nem tudhatod, hogy a többi ember mit gondolhat. Lehet, hogy egy új frizura és egy kis stílusváltás jót tenne.

Semmiképp se gubózz be és zárkózz el a külvilágtól. Remélem, hogy megtalálod életed párját. :)

2011. szept. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem is a kérdező csak blöfföl!
2011. szept. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:

Először nagyon féltem megszólítani a lányokat, ma már nem probléma, múltkor a munkaügyi központban is kikezdtem (de finoman) a lánnyal, aki intézte az ügyem.


Valójában már kedvem sincs kezdeményezni senkinél, mert úgyis tudom, h "nem" a válasza. :(



Szexért pedig nem fizetnék!

2011. szept. 1. 13:56
 15/44 anonim ***** válasza:
77%
egy k.rvától nem lesz nagyobb önbizalma.. sőt, sztem azok a szánalmasak, akik rászorulnak a pénzért való " szerelemre "..
2011. szept. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
55%

bocs de én is azt mondom, hogy keress egy elite kúr@t akihez házhoz mész, azok elég drágák, DE!!!!


DEDEDE!!! Megnyugszol, és másképp fogod látni a világot, ha szexelni fogsz! Könnyebb lesz egy fokkal!


meg fog jönni egy kicsit az önbizalmad is!!


és ne gyere azzal a dumával ennyi idősen, hogy isten ments a rib@ncoktól!!!!

2011. szept. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
64%
de mitől turbózná fel 1 r.banc az önbizalmát? az önbizalmat a szerelem, ill. a viszontszeretés turbozza fel, nem 1 ribi, akinek ki tudja h milyen baja van..
2011. szept. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
34%
Az mondjuk igaz amit eddig az előttem szólók is elmondtak h a szextől megnő az önbizalmad, szóval én is csak ezt tom mondani,hidd el ha volt szex utána már sokkal könnyebb lesz ismerkedni is
2011. szept. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 napietus ***** válasza:
54%

szerintem azt nem csinálod jól, hogy nagyon görcsölsz a témán. ne próbálj "mindenhol" ismerkedni. ha valahol megtetszik 1 lány, beszélgess vele, de akkor se úgy fogd fel, hogy "ő lesz a feleségem, gyerekeim anyja, anyukám menye stb", hanem hogy "szívesen eltöltenék pár kellemes órát ezzel a lánnyal, mert tetszik nekem". és akkor majd alakul.


29/N

2011. szept. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
0%
lúzer
2011. szept. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!