Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 29 évig nem volt barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 29 évig nem volt barátnőm, ezután már ne is erőltessem, mert úgyse lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Még sose volt igazi barátnőm, mióta az eszemet tudom, csak pár távkapcsolat, de azokkal meg sose tudtam találkozni a távolság miatt, így egy idő után véget vetettem mindnek. Lakhelyemen nem jöttem be egy lánynak se (elég kicsi városban élek), ez rendesen odatett az önbizalmamnak. Még nem is csókolóztam, ahogy más se volt még (k.rvázni nem akarok)és lassan már 30 vagyok. :( Tisztelem a nőket, de mégsem kellek egyiknek sem. Nem mondanám ugyanakkor csúnyának se magam, csak kevés az önbizalmam. Már mindenhol próbáltam társat találni. Azonban ha valakinek őszintén beszélek magamról (ahogy itt most nektek is), akkor megijed, meghátrál és különböző ürügyek miatt visszautasít. Ugyanakkor úgy tudnék már valakit szeretni és annyira, h azt szavakba nem lehet foglalni. :(

Szexuális beállítottságommal nincs baj, a nőket keresem, a nők érdekelnek.

Keresem a társam továbbra is, mert nem adom fel! Viszont a sok visszautasítás komolyan már az életkedvemet is elveszi és érzem, h a munkahelyen se tudok úgy teljesíteni, mint azt szeretném. Az éjszakák kínszenvedések, a nappalokról nem is beszélve. :( Én is egy nőre vágyom, akit majd a feleségem lesz és gyermekekkel ajándékoz meg.


Köszönöm, h végigolvastátok, normális válaszokat várok!


2011. szept. 1. 13:38
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
45%
nem voltál sose vmi vad buliban, h a csók megtörténhetett volna???
2011. szept. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
36%

Üdv


A problémádat megértem, de lehet magadat nem látod csúnyának de a külvilágnak más a véleménye.Ha lehet ossz meg egy képet és megmondjuk mi a helyzet stb.

2011. szept. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:

Bulikban ha voltam is (nem túl sok), ott a lányok mind a pasijaikkal voltak. Amelyik pedig egyedül volt, vagy több lánnyal karöltve, teljesen mindegy, mert azoknak se kellettem.

Sajnos nincs igazi baráti társaságom se, akikkel mehettem volna. Ismerősök vagy családtagok se tudnak és nem is tudtak bemutatni senkinek, vagy csak nem akarnak. :(

2011. szept. 1. 13:45
 4/44 anonim ***** válasza:
28%
nem igaz h nem tudtál volna leakasztani vmi ittas ribit.. :DD
2011. szept. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Nem arra vágyom, h megmondjátok jóképű vagyok vagy nem és élvezni szeretném az oldal nyújtotta anonimitást. A legtöbb lány aranyosnak tartott, de nem olyannak, akivel el tudna valamit képzelni.
2011. szept. 1. 13:47
 6/44 anonim ***** válasza:
30%
Ökörség nem a szépség számít, nincs önbizalmad, zárkozott vagy, félsz a nőktől. Nem viccelődöm! Keress egy valamire való pénzért szexelő nőt, finoman kifejezve. Vesd le a gátlásaidat, menjél el hozzá egy néhányszor. Meglátod könnyebben tudsz kapcsolatot létesíteni.
2011. szept. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
83%

De eddig miért nem volt??Menjél el egy tanács adóhoz szerintem vagy valami mert ebbe én is bele golyóznék,így innen nehéz tanácsot adni pedig tudnék...

Ja látom azt írtad hogy kevés az önbizalmad,az itt a gond,az lejön az emberről ha nincs neki,azt kellene valahogy fejlesztened én a helyedben elmennék egy személyiség fejlesztő traningre.Vagy valamit kitalálnék mert az ki ül az ember arcára ha valaki önbizalom hiányos és hát ilyen férfi nem kell a nőknek nagyon de ezt te is tudod gondolom és tapasztalod.Valamit sürgősen csináljál ha nem akarsz agglegény maradni..

2011. szept. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Taszítanak az ittas ribik, nem nagy művészet olyanokat meghúzni. Én nem erre vágyom. Ha szexelni akartam, már megtehettem volna természetesen így, vagy hasonló áron.
2011. szept. 1. 13:48
 9/44 anonim ***** válasza:
48%

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:47


Osztom a véleményét!!!!

Nem ajánlanám de a te esetedben ennyi idősen segíthet.

2011. szept. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
67%

Ez mind szép és jó. Megható, de tényleg. Az első csókon még segíthetek. Kimész, lesmárolod az első csajt. Max. elküld a büdösbe. Nas akkor???

Az első nőt meg keresd...vedd úgy. hogy Level 1 az Életedben.

2011. szept. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!