Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 29 évig nem volt barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 29 évig nem volt barátnőm, ezután már ne is erőltessem, mert úgyse lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Még sose volt igazi barátnőm, mióta az eszemet tudom, csak pár távkapcsolat, de azokkal meg sose tudtam találkozni a távolság miatt, így egy idő után véget vetettem mindnek. Lakhelyemen nem jöttem be egy lánynak se (elég kicsi városban élek), ez rendesen odatett az önbizalmamnak. Még nem is csókolóztam, ahogy más se volt még (k.rvázni nem akarok)és lassan már 30 vagyok. :( Tisztelem a nőket, de mégsem kellek egyiknek sem. Nem mondanám ugyanakkor csúnyának se magam, csak kevés az önbizalmam. Már mindenhol próbáltam társat találni. Azonban ha valakinek őszintén beszélek magamról (ahogy itt most nektek is), akkor megijed, meghátrál és különböző ürügyek miatt visszautasít. Ugyanakkor úgy tudnék már valakit szeretni és annyira, h azt szavakba nem lehet foglalni. :(

Szexuális beállítottságommal nincs baj, a nőket keresem, a nők érdekelnek.

Keresem a társam továbbra is, mert nem adom fel! Viszont a sok visszautasítás komolyan már az életkedvemet is elveszi és érzem, h a munkahelyen se tudok úgy teljesíteni, mint azt szeretném. Az éjszakák kínszenvedések, a nappalokról nem is beszélve. :( Én is egy nőre vágyom, akit majd a feleségem lesz és gyermekekkel ajándékoz meg.


Köszönöm, h végigolvastátok, normális válaszokat várok!


2011. szept. 1. 13:38
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
76%

kedves 14:10-es!


olvasd el még 1x a kérdést!


- 29 éves pasi, szűz!

- 29 éves pasi se barátnő se csók se pettnig se semmi

- 29 éves pasi se barátok se szórakozás

- 29 éves pasi kis községben él, sehol senki lehetőség

- 29 éves pasi majdnem 30!!!

- 29 éves pasi önbizalom = 0

- 29 éves pasi, akinek semmilyen kapcsolata nincs és nem volt lányokkal , de még lány barátja sincs


Gondold csak végig!

- A legtöbben ma már 15 éves koruk körül elveszítik a szüzességüket!

- És ezek együtt maradnak 15 évesen??? Persze,,,max 1 a 100-ból.

- és ez után kezdődik a kis életük....


a kedves kérdező még is mire várjon????


persze mondogatja, hogy neki ribvnc nem kell meg szexkapcsolat sem kell hanem komoly.............


És ha ez így megy még 10 évig???? Akkor vele rendezik meg a "40 éves szűz 2. részét??"


Igen is álljon talpra a kérdező, ugysem költött eddig 1 lányra sem semmit, fizessen be egy kib@szott jó elite k*rvához! És sokkal jobb lesz! Grantálom!

2011. szept. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
53%

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:06


Így így!!Jól beszél!!!Én is ezt mondtam..

2011. szept. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 .Daniel. ***** válasza:
50%
Írtam e-mailt.
2011. szept. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:

.Daniel.! Válasz ment! ;)


Köszönöm a sok hozzászólást, ennyit még egy kérdésemre se kaptam!


Lehet kiábrándító, de még mindig nem kell ribanc. ;)


Hogy görcsölnék-e a témán, hmmm talán. Azért kíváncsi lennék egyesek hogy viselnék 29 év után... ;) Ha egy lánnyal elkezdek ismerkedni,nem gyermekeim anyját látom egyből benne, itt még nem tartunk.


Elképzelhető, h félreérthetően fogalmaztam, de lány barátom már volt, sőt jelenleg is van 3! Kettővel személyesen is tartom a kapcsolatot, eggyel csak neten keresztül.


40 éves koromig úgyse húzom így, azt nem bírnám, bátorság, vagy Szibéria, mindig ezt mondogatom. :D


Járok sportolni is, utazgatni is szoktam. Utazás közben is ismerkedtem már, ahogy sport közben is, mind hasztalan. :(


Észrevételem szerint a legtöbb lány be van sérülve, mert xy elbánt velük és azóta minden pasi bunkó, így nem hiszik, h én más lennék. Félnek tőlem, vagy nem tudom.


Köszönöm még egyszer a sok választ, de tényleg!

2011. szept. 1. 20:06
 25/44 anonim ***** válasza:
69%

2 lehetőséged van:

-elmész prostihoz

-örökké szűz maradsz


Lehet lepontozni.

2011. szept. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
76%
nem csak ez a 2 eshetőség van..
2011. szept. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
80%
sztem csak rossz lanyoknal probalkoztal.. és dijazom, h nem mennél prostihoz :) én már csak ilyen maradi vok :DDD
2011. szept. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:

Nem lepontozni járok ide.


Szomorú, h egyesek még mindig a prostizásban látják a megoldást a problémámra, nem is értem miért írnak, már annyian kifejtették előttük is ezt a nézetet?! ;)


Gyenge napjaimon én is azt gondolom, h a "rossz" lányoknál próbálkoztam. De h 14 éven keresztül??? Mert, h 15 évesen kezdtem el próbálkozni a lányoknál.


Newton 92 évesen halt meg és szüzként. Nem követendő cél számomra és nem is akarom hasonlítani magam hozzá. Ja és a következő 40 éves szűz sem akarok lenni. Viszont továbbra sem fizetnék nőnek szexuális szolgáltatásért. :D :$

2011. szept. 2. 20:28
 29/44 anonim ***** válasza:
66%
Ez esetben te leszel a következő 40 éves szűz, jobb esetben Newton :)
2011. szept. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 Pinocchio ***** válasza:
43%
És érdekesen módon azok akik Newton korában b@sztak most ugyanúgy 2 méterre a föld alatt porosodnak:)De ő legalább hasznos volt világ számára és nem csak a saját önző vágyainak kiéléséért élt.Sorry de erre muszáj volt reagálni.Szóval két lehetőséged van:vagy megembereled magad és becsajozol vagy konstruálj meg egy új fizikai elméletet:)
2011. szept. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!