Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 29 évig nem volt barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 29 évig nem volt barátnőm, ezután már ne is erőltessem, mert úgyse lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Még sose volt igazi barátnőm, mióta az eszemet tudom, csak pár távkapcsolat, de azokkal meg sose tudtam találkozni a távolság miatt, így egy idő után véget vetettem mindnek. Lakhelyemen nem jöttem be egy lánynak se (elég kicsi városban élek), ez rendesen odatett az önbizalmamnak. Még nem is csókolóztam, ahogy más se volt még (k.rvázni nem akarok)és lassan már 30 vagyok. :( Tisztelem a nőket, de mégsem kellek egyiknek sem. Nem mondanám ugyanakkor csúnyának se magam, csak kevés az önbizalmam. Már mindenhol próbáltam társat találni. Azonban ha valakinek őszintén beszélek magamról (ahogy itt most nektek is), akkor megijed, meghátrál és különböző ürügyek miatt visszautasít. Ugyanakkor úgy tudnék már valakit szeretni és annyira, h azt szavakba nem lehet foglalni. :(

Szexuális beállítottságommal nincs baj, a nőket keresem, a nők érdekelnek.

Keresem a társam továbbra is, mert nem adom fel! Viszont a sok visszautasítás komolyan már az életkedvemet is elveszi és érzem, h a munkahelyen se tudok úgy teljesíteni, mint azt szeretném. Az éjszakák kínszenvedések, a nappalokról nem is beszélve. :( Én is egy nőre vágyom, akit majd a feleségem lesz és gyermekekkel ajándékoz meg.


Köszönöm, h végigolvastátok, normális válaszokat várok!


2011. szept. 1. 13:38
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:

Gyengébbek kedvén újra leírom a Newton-os dologgal kapcsolatos nézeteim:


Nem követendő cél számomra és nem is akarom hasonlítani magam hozzá. Ja és a következő 40 éves szűz sem akarok lenni.


Köszönöm a figyelmet! :D

2011. szept. 3. 10:35
 32/44 anonim ***** válasza:
59%
Nézegess társkeresőt, pl lovel.hu haverom igy talált barátnőt, és régóta együtt vannak, vagy járj el sportolni, ahol nők is lehetnek, vagy valami tanfolyamra, stb, ahol egy idő mulva biztos összeakadsz egy csajjal.
2011. szept. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
76%

Neked barátom a 35-45ös korosztályú Milfek között kell keresgélj. Szeretik a fiatal f@szikat,alkalmazkodók,odaadók.

Persze nem vágom milyen városban laksz ,de lehet költöznöd kellene valami forgalmasabb helyre.

2011. szept. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
76%

Szia!


Hát kb hasonló cipöben vagyok mint te,csak én 23éves vagyok és fősulis, nameg a komoly kapcsolat nekem sem jön össze,pedig én erre vágyom.Nekem sincs önbizalmam,de nekem azért mert nem látok az egyik szememre és nehezen találok olyat aki ezt elfogadja.Tanácsom:esetleg kérd ki vmelyik lányismerösöd tanácsát h miben h változtass, v kérd meg h mutasson be egy-két bnőjének..Vagy a barátaiddal menj el egyszer-kétszer vlhova,vagy próbálkozz a rapid-randival.Jah és beszélj magadról öszintén,csak ne azzal kezd még az elején amikor ismerkedtek h nem volt még senkid (ez majd késöbb ha már olyan a viszony köztetek),illetve járj el vlmi hobby szakkörbe és lehet h ott összejön..

2011. szept. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
71%

az uccso komment nem hulyeseg,sima ugy.koltozz el,ne a szuleidnel lakj.ez az elso.ne valogass annyit.

valahogyan fekudj le 1 novel,meglatod kiraly.

szorakoztasd,kolts ra.na nincs mas,menj fizetoshoz.ne sirankozz itt,ez nevetseges.igenyes szep fizetos nok is vannak,

de a lenyeg hogy azt csinalsz veluk amit akarsz.bnovel,feleseggel nem.volt 1 ilyen baratom mint te.

felelmetes volt,bar en birtam a sracot.neha elment a fizetoshoz.mindig ram irigykedett,pedig en is hatalmas balfek vok a nokkel.vegul neten osszejott 1 novel.talalkoztak.elvette.gyerek.boldog.

2011. szept. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
90%

Tanácsolták nekem még nem régen, hogy veszítsem el a szüzességemet, utána könnyebben fogok imerkedni, nem tettem meg, igaz, alig több mint fele annyi idős vagyok mint te (16) és nem bántam meg, azonban neked lehet hogy tényleg ez segítene. Rendberakná az önbizalmadat, férfinak érezhetnéd magad, magabiztosabb lennél, és elöbb utóbb találnál egy normális csajt.


Még ha össze is jössz valakivel, megtudja hogy 30 évesen szűz vagy tudni fogja hogy veled valami gebasz van.


Nem ajánlom a ribancokat, de neked lehet hogy tényleg segítene...

2011. szept. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
90%
Szia! Lány vagyok,ha van kedved írj e-mailt:D Nem ismerkedni,de szívesen segítek neked! Őszintén elmondnaáma kinézetedről,stílusodról a véleményem. Akár tanácsot is adok. Szép napot!
2011. szept. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
76%

Szia,


Ajánlom, hogy menjél el egy pszichológushoz, vagyszemélyiségfejlesztő kiscsoportos tréningre. Talán az utóbbi hatásosabb. Úgy tűnik kevés az önbizalmad nők terén. Ezzel a szorongó kisugárzással ijeszted el őket, nem a külsőddel szerintem. Ismerek NEM szépfiúkat, akik mégis sikeresek a nők körében, mert mernek beszélgetni lazán, viccelődni, van egészséges önbizalmuk.

Az eseteddel csak az a gáz, hogy egyenes arányban az évek telésével egyre nehezebbé válik számodra a párkeresés. Nem azért mert öregedsz és csúnyulsz, hanem mert egyre reménytelenebbnek látod a helyzeted, ugyanakkor bele is únsz a próbálkozásba. Ezen segit az emlitett terápia, lök egyet az önbizalmadon és lazábbá válsz.


"Hidd el, hogy képes vagy rá, és félig már véghez is vitted!" Theodore Roosevelt


Minden jót!


26/L

2011. szept. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
59%
Ez a 29 év honnantól számolódik?
2011. szept. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:

Köszönöm az újabb válaszokat! :)

Pár észrevétel velük kapcsolatban:

Sportolni is jártam/járok, társkeresőn is voltam regisztrálva, vagyok a mai napig is, mégse semmi említésre méltó.

A költözésen gondolkodom én is, de az idősebb korosztályt már nem csípem, vagy inkább ők nem csípnek engem. Ha eddig próbálkoztam is idősebbnél, sose jött össze. :(

A beszéddel nincs gondom és nem azzal nyitok természetesen senkinél, amit ide most leírtam a kérdés feltevéseként. Barátaim nem sok, vagy legalább olyanok, akik bemutathatnának valakinek, nincsenek. :(

Nem fogom kinyírni magam, aki pedig erre ösztönzött hozzászólásában, az elmehet a fenébe! ;)

Már én is gondolkodtam szakember segítségében, csak cikinek tartottam elmenni bárkihez is. Pénzügyileg se nagyon tudnám finanszírozni.

Beszélgetni, viccelődni én is nagyon és szivesen. Max eleinte azokkal nem megy a dolog, akik bejönnek, de idővel ott is elmúlik a kezdeti izgulás. :)



A válasz írója 56%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:35


Neked pedig figyelmesebben kellene elolvasnod a kérdést, mielőtt bármit is válaszolsz. ;)

2011. szept. 4. 21:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!