Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátom folyton azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom folyton azzal szekál, hogy kovér vagyok, akkor nem is szeret igazán?

Figyelt kérdés

az tény, hogy van rajtam felesleg.. (kb. 10kg..) de viszonylag arányos vagyok.

más pasik megfordulnak utánam, strandon is szép bókokat kapok, pasizással sose volt gondom, tehát, olyan csúnyán kovér nem lehetek.

De akkor a barátom miért ilyen?17/L


2011. aug. 26. 10:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert a barátod még nem volt tökön rúgva.
2011. aug. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszel neki, minek van veled? És Te vele?
2011. aug. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 napietus ***** válasza:
73%

mert kötekedős típus. ettől függetlenül 17 évesen nem kéne túlsúlyosnak lenned. nem sportolsz semmit? kezd el akkor. most még pikk-pakk lemegy az a 10-es, de 6-7 év múlva már nehezebb lesz.


szóval a tanácsom: pasit dobjad és fogyj le!


mindkettőhöz sok erőt kívánok!

2011. aug. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 napietus ***** válasza:
100%
itt egy másik kislánynak vannak "súlyos" gondjai, neki leírtam, szerintem mi válik be: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..
2011. aug. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 brucelii ***** válasza:
85%
Én szeretem ha egy lányon van kis felesleg, számomra nagyon szexi, föleg, ha melle is van hozá :) A pasid magával nincs megelégedve, amit probál a te problémáiddal kompenzálni... ha nem hagyod el legalább pszichológushoz vidd el ha ez nem megy, hagyd ott minél elöbb :) Találj egy hasonó pasit, mint én aki elfogad feltételek nélkül :) 18/F
2011. aug. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%

Látom a lányok többségének nincs túl sok eszeXD Itt rögtön az van hogy bunkó a pasi meg stb mert lekövérezz. Egy csomó csaj mondja hogy a pasi legyen őszinte. Na akkor ha most elmondja akkor az mért baj. Ezt úgy kéne felfogni hogy csak jót akar és akarja hogy tegyél is érte valamit mert ha ledobnád azt a kis felesleget te is jól éreznéd magad. Szerintem csak jót akar hogy ne hízz el. Szal inkább becsüld meg hogy nyíltan kimondja.


20/F

2011. aug. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Dobd a pasit, fogyj le és utána már eheti a sárga irigység utánad.
2011. aug. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem tud mással cukkolni. Engem azzal cukkolnak hogy pufi az arcom pedig nem is XD Meg hogy úgy röhögök mint egy vaddisznó :D (na jó néha tényleg...XD)
2011. aug. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%

Ugyan már, ne legyél hülye. Tipikus női marhaság, hogy az igazságért egyből hiszti van. Te magad is belátod, hogy van rajtad 1okg felesleg. Akkor miért érzed sértésnek, mert a barátod azt mondja, amit te is látsz: az igazságot. Általában a hazugságért szokták dobni a másikat, nem azért mert igazat mond. Ha bókokra vársz tőle, fogyj le. Neked is jobb lesz, mert nem parázol, hogy kövér vagy, lehet a pasid is méginkább vonzónak fog találni.


Persze rinyálni meg másra mutogatni mindig könnyebb, mint tenni valamit.

2011. aug. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
85%
Szerintem szakítanod kéne vele. Pont így voltam én is. Engem mindig küldött sportolni, megszabta, hogy mikor hogy egyek. A vége szakítás lett. Akkor rengeteget sírtam, de most belátom jobb így. Aki szeret olyannak fogad el amilyen vagy:)
2011. aug. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!