Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitévő legyek ha egyik barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevin42 kérdése:

Mitévő legyek ha egyik barátom (lány) folyton amiatt panaszkodik hogy a fiúja semmibe veszi?

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársam lány (barátok vagyunk bár akár ki is alakulhatna valami) akivel tök jóba vagyok mesélt, hogy a barátja cikizi h dagi meg hogy húzza be a hasát(pedig nem is duci) Idősebb barátja van nagyon elmélyült kapcsolatuk van, szóval 2 éve lassan együtt vannak, de a lány mégis sokszor panaszkodik pedig szereti a srácot. Facebookon a srác kitörli a megjelöléseket a képeken, nem tesz fel egy közös képet sem stb... A srác most érettségizett, szóval lehet azért is van ez kettejük között mert a srác most próbálja kiélni a fiatalságát azt hogy szabad... Nekem mondja a lány hogy milyen szarul esnek ezek neki, Én meg mondom neki hogy dehogyis meg mondom h buta amiért hagyja h a fiú elhitesse vele azt h nem szép, de ez nekem így olyan fura
2011. júl. 29. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát... ha kedveled, mint barátodat, vigasztalgasd, általában ilyenkor az elég.
2011. júl. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2011. júl. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!