Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom anyja folyton cseszteti a barátomat miattam. Mit csináljak? (tovább lent)

Figyelt kérdés

Barátom 18, én 17. Több, mint 2 éve vagyunk együtt. Már az elején éreztem, hogy nem lesz a mamával könnyű, de nagyon igyekeztem alkalmazkodni.

Szinte egész nyáron azzal szekálta a barátomat, hogy miért egymásnál találkozunk, miért nem alahol a városban. A barátom szerint azért mondja ezt, mert az anyja fél, hogy mit csinálunk kettesben.

Pl. nem engedi, hogy együtt aludjunk. Nálunk lehet csak, náluk nem.

Pedig mindig azt modja, hogy nem velem van a baj, és hogy nagyon örül hogy pont én vagyok a fia barátnője, csak ő nem érti ezt a mai világot, hogy miért kell mindig egymásnál lenni, és egymásnál aludni, és stb. Ő azt vallja, hogy etikátlan a fiúknak és a lányoknak együtt aludni................


Mostanában már nagyon durván cseszteti a barátomat, és ordít vele. Azt mondja, hogy nem is tanult nyáron, csak velem volt, és szórakozott. Azthiszen, hogy azt fontos megemlítenem, hogy a barátomnak csak két négyese volt, a többiből mind jeles... Előrehozott érettségit tett, és eszeveszettül tanul...évközben. És nyáron meg velem van, mert tanév alatt csak hetente egyszer tudunk találkozni, mert 30 kiométerre lakunk egymástól.


Nem értem, hogy miért tesz mindig keresztbe nekünk. Nem tudom, hoyg mit kéne a barátomnak és nekem csinálnunk. Az volt az elképzelésem, hogy majd milyen jóban leszek a barátom anyjával, hogyha megismer. Megismert, és szeret is,de folyton szekál minket.


2 hónapja volt az évfordulónk, és azt akarta, hogy a barátom aznap lenyírja a füvet e kertben. Mondta az anyjának, hogy majd másnap, mert ma velem lesz, mert mégiscsak évfordulónk van... erre a mama teljesen kiakadt. Barátom nem szokta csak így otthagyni, mindig megpróbálja harag nélkül megbeszélni a dolgokat. De most csak hisztizett az anyja, így a barátom otthagyta, és eljött hozzám.


Ez csak pár sztori volt, hogy el tudjátok képzelni, talán így könnyebb ötleteket mondani


Jó lenne ha tudnátok segíteni! Mit csináljak? Nagyon szeretem a barátomat. Ezért biztos hogy SOHA NEM HAGYON EL!!! Csak kéne valami, ami megkönnyíti a kapcsolatunkat! :)


2010. aug. 17. 22:19
 1/10 A kérdező kommentje:
* soha nem hagyom el
2010. aug. 17. 22:22
 2/10 A kérdező kommentje:
azt kifelejtettem, hogy nálunk azért nem balhézik az együttalvás miatt, mert nem tud róla
2010. aug. 17. 22:23
 3/10 A kérdező kommentje:

Még valami:


Szeretem az anyját, mert ha ilyen fia van, akkor valamit mégiscsak jól csinált. És néha nagyon kedves velem, és közvetlen, és látom hogy kedvel, de néha átváltozik ezzé a szörnyeteggé, és akkor nem lehet vele beszélni, mert csak a saját igazát és hatalmát hajtogatja.

2010. aug. 17. 22:25
 4/10 anonim ***** válasza:

ismered a mondást "Megszoksz vagy megszöksz"

ez jellemző most rátok. a drága mamával nem tudtok semmit kezdeni. ő félti az ő pici fiacskáját. általában a legtöbbször a pasik anyjával van gond. és ti ezt pont kifogtátok.

2010. aug. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Tudom... de nem lehet hogy mindig az legyen amit akar, csak hogy ne legyen vita. mert az durván abnormális lenne... azt hiszi, hogy úgy irányítja a barátomat ahogy akarja, de mivel ő nem hagyja, ezért ordít...


Azt szeretném, hogy jó legyen köztünk a kapcsolat, és úgy érzem, hogy még nem késő. De néha nagyon nehezen bírom. Van hogy sehogy... :-)

2010. aug. 17. 22:27
 6/10 anonim ***** válasza:

Az én barátom anyja se volt velem egy időben valami túlságosan kedves mármint nem szekált meg semmi rendes volt velem csak mindig hívogatta holvan mitcsinálunk stb...

most nyári szünetben pedig rengeteget voltam náluk segítettem az édesanyjának ebben abban és remek kis kapcsolatot alakítottunk ki és megmondta hogy örül hogy a fia miattam kapott észbe és elkezdett tanulni meg hogy segít otthon meg hogy nem csavarog összevissza

próbáld meg te is meggyőzni valamivel:)segíts neki néha vigyél neki egy bonbont vagy vmi

2010. aug. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

segítenk én... ha náluk vagyok én korán kelet, baráto még alszik. segítek mosogatni, ebédet főzni... macskát etetni... és mindig mondja hogy milyen rendes vagyok...és hogy ő mindig szeretett volna egy lány gyereket is (két fia van)... szülinapjára sütit sütöttem...

ezek megvannak. és nem csak azért csinálom hogy bírjon. van hogy jó vele. a sütivel meg kedveskedni akartam.

2010. aug. 17. 22:33
 8/10 A kérdező kommentje:
*kelek
2010. aug. 17. 22:33
 9/10 A kérdező kommentje:
azt nem értem utolsó... :)
2010. aug. 17. 22:38
 10/10 A kérdező kommentje:
ááá... mégis értem!! :) igen, ilyen...
2010. aug. 17. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!