Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi tévő legyek, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi tévő legyek, ha nem megy neki? (részletek lenn)

Figyelt kérdés

Most jöttem össze egy fiúval, vagyis : most volt az első csók. Sejtettem, hogy én vagyok az első barátnője, de ez olyan borzalmas volt, hogy köpni nyelni nem tudtam xD Szerintetek most mihez kezdjek? Mert elég nagy gáz lenne, ha én tanítgatnám a tőlem 3 évvel idősebb "barátomat"...Nem?

17 L


2011. aug. 20. 11:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
most már értem szépen el kell mondani neki,semmi jó nem származik abból ha hallgatsz.Ha felfogja és nem veszi magára akkor biztos,hogy megérti és változtatni tudtok majd ezen.
2011. aug. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
39%

Inkább mond meg neki, hogy csukja be a szemét, majd te irányítasz... És leszopod! Ennyi ;)


27/F

2011. aug. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat... :)
2011. aug. 20. 11:53
 14/18 kuktaberci ***** válasza:
Egy jó csaj mindig irányítja a párját. Pláne az orgazmus felé.
2011. aug. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

ma 11:52!!


Öhm.. azért ezt nem kellene...

2011. aug. 20. 11:53
 16/18 anonim válasza:
Először is legfontosabb a bizalom. Hogy mindent elmondjon neked, hogy tényleg te vagy az első, hogy eddig miért nem talált senkit.. De vigyázz vele, mert ha te vagy neki az első, nagyon beléd szerethet, és ha neked ő nem fog bejönni, mivel tapasztaltabb vagy, meg stb. akkor nagyon összetörheted a szívét amire egész életében emlékezni fog... Tehát csak akkor menj bele, ha szerelmes vagy :)
2011. aug. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha szereted, akkor nem mondod az első csókra, hogy borzalmas, akkor sem, ha nem volt olyan, mint a filmekben. Amúgy pedig ha szereted, akkor még megcsókoljátok egymást 1000szer, és minidg jobb lesz.
2011. aug. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 T.T.Z. ***** válasza:

Ne szarozd a pelust igenis meg kell tanítani neki hogy mi a jó neked. senki sem tud mindent kirázni a kisujjából. De az is lehetséges, hogy volt már dolga előtted mással is csak az a lány így tanította meg smárolni. Nálam is ez volt a helyzet, ha szeret még örül is neki.

36/F


Ui: Legyél te a gyorsabb :)

2011. aug. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!