Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi tévő legyek, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi tévő legyek, ha nem megy neki? (részletek lenn)

Figyelt kérdés

Most jöttem össze egy fiúval, vagyis : most volt az első csók. Sejtettem, hogy én vagyok az első barátnője, de ez olyan borzalmas volt, hogy köpni nyelni nem tudtam xD Szerintetek most mihez kezdjek? Mert elég nagy gáz lenne, ha én tanítgatnám a tőlem 3 évvel idősebb "barátomat"...Nem?

17 L


2011. aug. 20. 11:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Gyakoroljatok báz...
2011. aug. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Köpni nem is kell, csak nyelni:) Türelem és sokat gyakoroltatni, te is voltál kezdő:)

Ha nem jön be a "tanárnéni" szerep, akkor útilapu...

2011. aug. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Attól félek, hogy megsértem. Hogy amikor így körülbelül letámad.. Akkor milyen már, hogy mondom neki: Hogy na cica cica nyugi van..

Tényleg nem tudom, hogy hogyan próbálkozzak.

2011. aug. 20. 11:24
 4/18 anonim ***** válasza:
Első nekifutásra nálad idősebb, és nem tőled idősebb. Másodsorban semmi ciki nincs abban, ha egyszer átbeszéled vele, hogy hogyan szeretnéd. Gyakorlott embereknél is megesik, hogy olyan párral hozza őket össze a sors, akivel alapból nincsenek egymásra hangolódva ilyen téren.
2011. aug. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Szeretni viszont nagyon szeretem, talán ezért is akarok próbálkozni.
2011. aug. 20. 11:25
 6/18 Bociszemű válasza:

Egyátalán nem gáz én is így voltam a párommal de ő egy évvel idősebb, és az lényeg h a pasid vmennyivel legyen mert mi nők hamarabb érűnk. Az elején még szépen mondod / mutatod h mit csináljon és utána megy magától :)

Am a gáz az ha órán fingik az ember és az nem h te vezeted be a szerelem világába :D 17L

2011. aug. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Érdekesen fogalmazol...

Azt mondod neki, hogy: játsszuk azt, hogy ülj szépen nyugton és majd én megpróbállak kényeztetni, de neked nem szabad "ugrani", csak nyugisan tűrni :)

Aztán megpróbálod megsimogatni (azt a kis buta fejét:), megpuszilgatod, óvatosan megcsókolod, mittudomén, hát te vagy a nő, nem...? :)))

2011. aug. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

nem vágom a kérdésben azt írtad,hogy szörnyű volt,a kommentedben meg mi van ha letámad és jött az a cicás mondat.


nem értem,most akkor ki a béna,vagy ki undorodik?

2011. aug. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Senki nem undorodik. Ő a kicsit(nagyon) bénább. Ha a tudatára adom, attól félek akkor annyira kiábrándítom, hogy passzivizálja magát xD
2011. aug. 20. 11:38
 10/18 A kérdező kommentje:
És ő támad le engem.. Így a leglehetetlenebb helyzetben. És olyan gyorsan, hogy csak nézek, hogy mi van.
2011. aug. 20. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!