Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitévő legyek ha egyszer nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek ha egyszer nem érzek szerelmet a barátom iránt? (részletek lent. )

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám hogy sajnos olyan valaki után futok akinek nem kellek és közben együtt vagyok egy sráccal.. tudom hogy ezzel őt is megbántom sokszor gondolkoztam azon hogy legyen vége ennek a kapcsolatnak de később tudom hogy nagyon megbánnám. szóval érzek iránta is valamit. Nem akarok még egyszer ugyanabba a hibába esni mint tavaly hogy az előző barátomat is a plátói szerelmem miatt dobtam.. és sajnos már nem tudok abban hinni hogy lesz-e még olyasvalaki aki olyan hatással lesz rám mint ő.. mert ha együtt vagyok valakivel mindig bennem van az érzés hogy nem ő az igazi, és én már rég meg is találtam csak én nem kellek neki.. :/ :(
2010. okt. 10. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Nézd, az igazi olyan, hogy pillangók repkednek a hasadban, ha meglátod, stresszes vagy, kiver a veríték, de mégis élvezed ezeket a nagyon kellemetlen érzéseket és az, aki neked az igazi, az viszont is ugyanezt érzi. Ha te a jelenlegi párod iránt nem ezt érzed, akkor hagyd el a mostani párod és várd meg azt, akivel az ilyen érzés kölcsönös :) 21/N
2010. okt. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

dettó én.

vagyis én szakitottam a barátommal.

akit kinéztem magamnak avval pedig összejöttem

2010. okt. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát én már 4 éve "kinéztem" magamnak.. de sajnos úgy szar le ahogy vagyok. :(
2010. okt. 10. 22:21
 4/9 anonim ***** válasza:
"Mitévő legyek ha egyszer nem érzek szerelmet a barátom iránt?" Semmit. Nem tudsz mit tenni. Nálad a kontrol (érzelmileg te dominálsz), szóval bármit fogsz csinálni nem leszel szerelmes a mostani barátodba. Majd jön egy pasi, akibe te leszel szerelmes, de ő meg beléd nem lesz. Szóval vagy futsz, vagy utánad futnak. Olyan nem létezik h kölcsönösen "futtok" egymásért...
2010. okt. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ki van hangsúlyozva hogy szerelmes vagyok valakibe aki belém nem.. :) ennyire nem lehetett megérteni? :P
2010. okt. 10. 22:27
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akárhogyan is döntesz, maradj mindig tisztességes, és tartsd észben, hogy másoknak is vannak érzelmei. Az én volt barátnőm hasonló szituációban volt, mint te. Szörnyű módon rendezte le a dolgot, 5 hónapja történt, de még mindig nem hevertem ki teljesen a megaláztatást. Semmilyen körülmények között nem szeretnélek befolyásolni, ez az egyetlen, amit javaslok neked azért, hogy mindenki egészségesen kerüljön ki ebből a helyzetből, és a lelkiismereted is tiszta maradhasson.
2010. okt. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hihetetlen... szinte teljesen ugyanaz a szitu, mint nálam. Sorban ugrottam bele a kapcsolatokba, mert tudtam, hogy plátói a szerelmem... mindig ki is hátráltam ezekből a kapcsolatokból, de idén nyáron végre megembereltem magam, és egy különösen fájdalmas megbántás után azt tettem, amit már korábban is kellett volna: elfelejtettem azt a szemetet, aki öt évig játszott velem (és aki nem mellesleg tanított engem :S) Most boldog vagyok és szerelmes :)

Sok sikert!

2010. okt. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet ő az igazi ha nem szeret visszont.

Amúgy kerüld, ne hívd, lehetőleg ne meny vele bulizni keres új kalandokat, vágj bele új dologba ne álldoz rá mégtöbb évet az életedből.

2010. okt. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pont ez a helyzet velem is, a mostani barátom szeretem de ott van a plátói akit már lassan 4 éve szeretek..és most derült ki, hogy ő is szerelmes lett belém. De én mégsem léptem ki a mostani kapcsolatomból és rohantam hozzá. Elég fájdalmasan mondtam a plátói szerelmemnek nemet. Hogy miért? Mert ő mindig csak a plátóim fog maradni. :)
2010. okt. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!