Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitévő legyek? (részletek lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? (részletek lent)

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, nem rég szakítottunk a barátommal, mert sokat veszekedtünk, nagyon különböztünk és majdnem egy év után már nem bírtuk ezt elviselni. Nemsokkal a szakítás után egy közös barátunk szerelmet vallott nekem. Nagyon kedvelem (helyes és jófej, tényleg nagyon aranyos), de időt kértem, mert nem vagyok benne biztos, hogy szeretnék hirtelen egy újabb párkapcsolatot. Azóta eltelt kb. egy hét és lehet, hogy rosszul vettem észre, de szerintem bunkóbb most velem. Ti hogy döntenétek a helyemben? ( Lehetségesnek tartjátok, hogy a srácot már nem érdeklem)

Előre is köszi minden választ! :)


2009. okt. 16. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy időt kértél a srácnak megbántottad az önérzetét. Jobban jársz ha nem abból a baráti kőrből lesz majd a következő barátod. Még talán korai lenne egy újabba belevágnod, de ezt rád van bízva mit csinálsz. Ha még nem akarsz egy újabb kapcsit akkor ne is foglalkozz azzal a sráccal, hogy bunkózik.
2009. okt. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
abszolut egyetértek a legelsővel. nem akarom ismételni tehát nem irok semmi fejtágitót
2009. okt. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!