Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti milyen jeleket küldtök a lánynak aki tetszik h tudassátok vele h bejön nektek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Semmit, mert úgy sem lenne esélyem nála, ha meg bejövök neki úgy is odajön ő.

21f

2011. aug. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lehet épp ezért nincs semmi esélyed -.-
2011. aug. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Folyamatosan keresem a tekintetét, távolról figyelem őt, ha visszanéz én is nézem és mosolygok vagy legalábbis szemezek vele. Ez helytől és környezettől is függ, meg, hogy ki milyen jellem. Én nem vagyok az az bátor típus. De azért egy csinos, vonzó lánynak az én szemeim sem tudnak ellenállni. :D
2011. aug. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát ha olyan ez a pasi, mint az első válaszoló, akkor kedves kérdező, szüzen fogsz megöregedni:D
2011. aug. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
morze jeleket hallod-.-
2011. aug. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Max szemezek vele. Ha ribi akkor felszedem és szarrok a jelekre , de ha már régebb óta kinéztem és "megfigyelem" és még mindig potenciális barátnő jelölt akkor meg szándékosan levegőnek nézem egy darabig, ami hamar felkelti majd az érdeklődését (furcsa de ez mindig bejön) és akkor oda megyek hozzá és úgy is a barátnőm lesz :P
2011. aug. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elsőnek: a nők kb. 80-90 %-a akkor sem menne oda hozzád, ha tetszenél nekik, mégis a nő a férfi szerinted? Bár ha ilyen a hozzáállásod akkor lehet, hogy te lennél a nő a kapcsolatban d: nem cikizni akartalak, de érted.


kérdezőnek: Ha egy srác hosszan a szemedbe néz és elkezd mosolyogni, az mindenképpen jó jel, de ha csak egy mp-re néz rád és kacsint valószínű akkor is tetszel neki, sőt ha csak egy pillanatra néz rád a srác akkor is még ugyan úgy gondolhat csinosnak téged, ugyan akkor ez nem olyan egyértelmű mint az első kettő, sőt egyáltalán nem az, mert egy átlag ember szinte mindenhol így "viselkedik" a járműveken meg az utcán, persze az is tény hogy az ember nem akar mindenkivel össze jönni, akit csinosnak gondol, ugyanakkor amíg nem kezdesz el beszélni a másikkal, addig nem tudhatsz semmit, jó, tény hogy ez igazából a fiúk dolga, vagy mondjuk azt, hogy inkább mégsem? d:

2011. aug. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

22:08

Tudom, hogy nem jönnek oda, észrevettem:D:D

Így nem is lesz jó pasijuk, én nem ehhez kötöm, ki a nő és a férfi, mi köze ennek ahhoz?Nem sok...

21f

2011. aug. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

odamegyek hozzá, és beszélek vele. és nem játszom semmi féle jeles dolgot, hanem megragadom a kezdeményezést.

20f

2011. aug. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!