Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Küldtök légyszi egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küldtök légyszi egy olyan videót, ami megmutatja lépésről lépésre, hogy hogyan kell csókolózni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a Randiguru című filmet. :D
2011. máj. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezt akartam én is kérni :)
2011. máj. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Gyakorolj a párna sarkával.
2011. máj. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

de videót másoljatok légyszi...

am mi van abban a filmben?

2011. máj. 22. 19:32
 5/7 Kamuuu ***** válasza:
100%
Youtube-Hogyan kell csókolózni vagy How to kiss?! válogass kedvedre:)
2011. máj. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaj hagyd már ez szerintem hülyeség :D Az első csók előtt én is néztem párat, mert féltem, hogy szar leszek... De aztán rájöttem, hogy semmit sem segít.. Valahogy úgy is megtörténik, és ha azzal akivel először csókolózol és tényleg szeret, akkor nem fog lebénázni vagy ilyesmi. NYUGI !! : )
2011. jún. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van egy könyv, ami tökéletesen leír mindent, meg illusztrációk is vannak. Meg lehet rendelni neten, vagy el lehet menni, a legtöbb könyvesboltban lehet kapni. Valami amerikai fickó írta, azóta már világhírű :)

De az előttem szóló okos, mert tényleg így kell tenni. Hagyd, hogy megtörténjen, nem kell készülni ^^


22/f

2011. jún. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!