Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megszeretném lepni a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszeretném lepni a barátomat egy szép idézettel vagy szöveggel, de nem találok semmi értelmeset a neten. Küldtök párat?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ha itt nem találsz, fogyatékos vagy.

2011. jan. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Gishart ***** válasza:

Első.


Olyan idézetet válassz, ami neked is tetszik. Úgy lesz az igazi. Egyébként az én egyik idézetem: Szeretlek S-sel, szeretlek Z-vel, szeretlek a szeretlek összes betűjével.


Bár izlések és pofonok.

2011. jan. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az én kedvencem:


Szerelem

ahogy a szél meglebbenti a függönyt

nem a függöny, nem a szél. A lebbenés.

Fodor Ákos

2011. jan. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Te vagy az életem! Te vagy az egyetlen dolog az életemben aminek elvesztése fájdalmat okozna:)


· Csak azért nem mondom, hogy te vagy életem szerelme, mert azt remélem, hogy sokkal hosszabb ideig foglak szeretni. Mondjuk inkább úgy, hogy te vagy a létezésem szerelme



· Olyan nehéz leírni, hogy miről is van szó. Egyáltalán nem olyan, mint a szerelem első látásra. Inkább, mint... mint a gravitáció. Ha meglátod azt a valakit, akkor egyszerre nem a tömegvonzás ereje köt a földhöz többé. Hanem ő. És többé semmi más nem számít, csak ő. Egyszerűen mindent megtennél, bármivé lennél az ő kedvéért... Azzá válsz, amire neki a legnagyobb szüksége van: a védelmezője leszel vagy a szerelmese, a barátja vagy a testvére.

2011. jan. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

B@szki!!!

Te még ahhoz is lusta vagy, hogy keress egy jó szöveget...És elvárod másoktól, hogy írjanak neked?!

Ha már annyira tehetségtelen vagy, hogy kitalálj valamit, akkor legalább járj utána egymagad...Lusta disznó vagy!!!

2011. jan. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
elmondom neked, hogy megnyitottam már és végig olvastam kb az összes oldalt.
2011. jan. 3. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!