Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom haverjai folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom haverjai folyton oltogatnak, főleg ha nincs ott a barátom, de nem akarokvisszaoltani, mert akkor tuti bekavarnának. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 13. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hmm! Érdekes szitu! Szerintem kérd meg a barátodat, hogy szóljon a haverjainak, hogy álljanak le rólad! Lehet, hogy kellemetlen megkérni, mert hisz csak a haverjai, de..jobbat nem tudok! Vagy esetleg próbálj nem figyelni rájuk, meg nem találkozni velük. Hisz nem velük jársz!
2009. ápr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis hasmis, kacér mosoly és valami csípős, de nem túl bántó beszólás, ami odavág. Idővel belejössz. Még bírni is fognak érte,ha jól csinálod.

De ha már nagyon bántóan csinálják vagy ilyesmi, akkor szólj a barátodnak, hogy neked ez nem tetszik.

2009. ápr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%
Már megint melyik dedós ül a gép előtt,és jön a hülyeségeivel!?
2009. ápr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Látszik hogy 30 vagyok, nem értem a kérdésed. :D
2009. ápr. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
tehát hogy beszólogatnak, meg bántanak mindennel..
2009. ápr. 13. 13:01
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Küldd el őket gombát szedni a halál f@szára.
2009. ápr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
lődd le őket XD
2009. ápr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!