Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs normális pasim?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs normális pasim? :/ (17/L)

Figyelt kérdés

Tudom...elcsépelt a kérdés, de miért történik az állandóan,hogy 1-2 hónapnál tovább soha nem tartanak a kapcsolataim? Állandóan dobnak, mert "találnak mást" vagy "nem vagy elég jó nekem" hát basszus. Nem 1-2 ilyen kapcsolatom volt, de mi lehet a baj? :s

Sajnos tipikusan egy pasi típus tetszik és mindig ez történik velem...:S


2011. aug. 12. 13:23
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
ja igen :)
2011. aug. 12. 15:28
 32/40 anonim ***** válasza:
jó abban is van valami,de sokszor jobb az ha nem is látom a képét :D legalább is igy neten ismerkedés közben,annyira lehoz az életről ha már kajak össze vagyunk melegedve és egy rémronda mutáns az illető
2011. aug. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
:S hát ebben is van vmi...
2011. aug. 12. 15:49
 34/40 anonim ***** válasza:

Thomas a vonat a nevem te suttyo... ezt se birod leirni ? :)

Amugy enjarnek veled szivesen. İrj ram privibe es elküldöm a facebook linkemet

2011. aug. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
Nem lehet vmiért privátban írni szal írj te! :)
2011. aug. 12. 16:09
 36/40 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem szeretnék beleszólni semmibe, mert a Te dolgod, de valaki lesuttyóz, és ezekután még mondod, hogy írjon Neked? Lehetséges, hogy ez a baj, ezért nem találsz normális pasit sem, mert túlságosan elnéző vagy és mindenkinek megengeded, hogy akár ilyen stílusban is beszéljen Veled.

Szerintem jobban ki kellene állnod Magadért!

2011. aug. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi vagyok ki az a bátor, aki leoltott. :)
2011. aug. 12. 18:02
 38/40 anonim ***** válasza:
hát aki ilyen minimax-os nevet ad magának az nem valami kemény gyerek :D
2011. aug. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
"minimaxos név" na ezen besírtam! :D xD
2011. aug. 12. 18:23
 40/40 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ilyen külső paraméterek alapján kéne pasit választanod. Nálam mondjuk eleve rossz pont, hogy "pasi" kell és nem fiú/barát, mert a pasi az olyan... tucatos, mint a "csaj", de ez szőrszálhasogatás. :)


Szóval ne skatujázd be ennyire, hogy ki jöhet szóba, aki tetszik, és megfog benne valami az ugyan úgy jó lehet. Amúgy szerintem a legtöbb huszon x éves pasi még nem akar megállapodni. Tombol, flörtöl, tapasztal... ez a kiélés nevű izé tudod, és egy "jópasi" bizony megteheti, hogy váltogatja a csajait. Gondolkodj el ezen. Mondanám, hogy kivi vagyok rád meg szívesen beszélgetnék, de én nem vagyok ilyen mai menőgyerek, meg szerintem elég laza sem.


20/F

2011. aug. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!