Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs normális pasim?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs normális pasim? :/ (17/L)

Figyelt kérdés

Tudom...elcsépelt a kérdés, de miért történik az állandóan,hogy 1-2 hónapnál tovább soha nem tartanak a kapcsolataim? Állandóan dobnak, mert "találnak mást" vagy "nem vagy elég jó nekem" hát basszus. Nem 1-2 ilyen kapcsolatom volt, de mi lehet a baj? :s

Sajnos tipikusan egy pasi típus tetszik és mindig ez történik velem...:S


2011. aug. 12. 13:23
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
"Sajnos tipikusan egy pasi típus tetszik és mindig ez történik velem...:S" Akkor te nagyon is jól tudod a probléma okát...
2011. aug. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
Hát,de attól,hogy külsőre hasonlítanak belsőre nem mindig :S
2011. aug. 12. 14:20
 23/40 anonim ***** válasza:
Ha veszel mindennap sört veled leszek es le is szophatsz :) ez ajandek.. es a lonak meg ne nezzd a fogat mert megharapja a csunya fejedet
2011. aug. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
17 évesen túl vagy nem 1-2 kapcsolatocskán. na itt a probléma szerintem:) ha nem is kislány vagy már, de azért még nő sem... nem kell ám mindenkivel járni:) próbáld meg kicsit egyedül! vagy azt is lehet, hogy a következő pasinál megfigyeled magad. esetleg megkérdezed, biztosan vannak fiú ismerőseid, hogy mi miatt szakítanak egy lánnyal.
2011. aug. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy véletlenül inkább a huszonéves korosztály felé kacsintgatsz?

Óvatosan vele, mert csak pedok, lúzerek és olyan pasik választanak a dedós gimnazista lányok közül akiknek csak a szex kell. El kell fogadni. 17 évesen teljesen más világban élsz mint egy huszonéves. Azon izgulsz, hogy jujj milyen lesz a holnapi irodalom dolgozat amíg, ő már komolyabb dolgokat csinál az egyetemen, vagy akár a munkával/lakásvásárlással/megélhetéssel/biztosítások/családalapítással van lefoglalva.

Lehet álmodozni, de azzal tényleg gond van aki nem a saját korosztályából válogat.Ez a különbség később már nem olyan nagy. Például ha a pasi 30 éves akkor már azért beleférhet simán egy 5-10 év is. Én egy tizenéves kislányt nem tudnék komolyan venni.

Lehet, hogy ez egy kicsit erősen van megfogalmazva, de van benne igazság.

2011. aug. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
Thomas te egy paraszt vagy! :/ Csak tudnám minek írnak ilyen kommentet az emberek -.-"
2011. aug. 12. 14:40
 27/40 A kérdező kommentje:
Ja sajnos csak a huszon évesek jönnek be,de basszus nem 1-2 15-6 éves lány van sokkal idősebb pasival és elég komoly kapcsolatok. :S Lehet,hogy te nem tudnád komolyan venni,de elég sokan vannak,akik igen szóval ezt nem értem. :S
2011. aug. 12. 14:43
 28/40 anonim ***** válasza:
veled van a baj,hogy el tudjuk mondani ahoz járni kéne veled hogy kitapasztaljuk,most itt küldheted a képed mindenkinek,de akinek az az első hogy küldj képet olyannal szóba se állnék,mert elég nagy éretlenségre vall
2011. aug. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
Hát pedig szerintem elég fontos a kép is :S
2011. aug. 12. 14:54
 30/40 anonim ***** válasza:
"a külső ami megfog a belső ami megtart" nemtuom ki mondta :P
2011. aug. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!