Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs normális pasim?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs normális pasim? :/ (17/L)

Figyelt kérdés

Tudom...elcsépelt a kérdés, de miért történik az állandóan,hogy 1-2 hónapnál tovább soha nem tartanak a kapcsolataim? Állandóan dobnak, mert "találnak mást" vagy "nem vagy elég jó nekem" hát basszus. Nem 1-2 ilyen kapcsolatom volt, de mi lehet a baj? :s

Sajnos tipikusan egy pasi típus tetszik és mindig ez történik velem...:S


2011. aug. 12. 13:23
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
milyen pasi tipus?
2011. aug. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
A tipikusan "szép fiúk"....(magas,idősebb,laza pasik) persze nem vagyok csúnya, ezért van esélyem náluk,de egyszerűen nem sikerül megtartani őket...:s
2011. aug. 12. 13:25
 3/40 anonim ***** válasza:
100%

ha ez többször megtörtént akkor valószínűleg veled van a baj.

sok nő elhiszi, hogy a jó külső elég, de hosszabb távon dobják őket mert dugáson kívül használhatatlanok.

2011. aug. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom...hűséges vagyok, nem féltékenykedem,nem mászom rá mások előtt stb stb szal tök átlagos vagyok és pont ezért nem értem :s
2011. aug. 12. 13:27
 5/40 anonim ***** válasza:

na most figyelj én egy magas (188 cm) idősebb (20 éves) férfi(úcska) vagyok

ahogy tudom rossz tulajdonságaim nincsenek :D

2011. aug. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Hát én nem is mondtam,hogy rossz tulajdonságaik vannak...csak vmiért ÉN nem kellek nekik igazán :s
2011. aug. 12. 13:37
 7/40 anonim ***** válasza:
akk tudtsz valami rossz tulajdonságodról?
2011. aug. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
(bocsesz) de lehet unalmas vagy nekik, még ha netalán beléd is szerettek, a fellángolás elmúlik/vagy csak jó csajnak tartottak és dugásra kellettél.
2011. aug. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
utóbbiban lehet valami...:/ A testem mindig nagy sikereket ért el :(
2011. aug. 12. 13:42
 10/40 anonim válasza:
Próbálj meg a kultúráltabb helyeken pasizni
2011. aug. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!