Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs pasim? Mi lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs pasim? Mi lehet velem a baj? 14/L

Figyelt kérdés

Kedves, megbízható, szép, egyedi, vidám és aktív lány vagyok.Nem mindig vagyok közvetlen, az a társaságtól függ.

A testemmel nem vagyok megelégedve (155cm, 51kg) de mindenki azt mondja, hogy átlagos a testalkatom, nem vagyok se nagyon vékony, se dagadt/duci.Miért nem szeret egy srác sem??


2011. júl. 26. 20:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
14 vagy, baszod, mit akarsz?
2011. júl. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Smartguy86 ***** válasza:
100%

1. Mert még túl fiatal vagy a pasizáshoz

2. Mert nem vagy megelégedve magaddal és ez látszik is rajtad! Legyen önbizalmad, szeresd magadat és akkor más is tud majd szeretni!

2011. júl. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom. Beszélgessünk, akkor majd lehet, hogy lesz véleményem, és akkor őszintén elmondom. Írj privit!

13/F

2011. júl. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Eddig mindenkinek igaza van :D
2011. júl. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem görcsös vagy...ne agyalj ezen, mert a fiúk megérzik, mikor valaki nagyon de nagyon akarja...ha majd 40 évesen sem lesz senkid, akkor talán elkezdhetsz aggódni, de addig is élvezd az életed :)
2011. júl. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszi:)

De ez olyan rossz...Annyira szeretnék már valakit szeretni...Megölelni..:(

Amúgy ma lettem 14.xD 20:25kor

2011. júl. 26. 20:40
 7/18 Smartguy86 ***** válasza:
Akarásnak mindig nyögés a vége...vagy hogy van az a mondás. :D De a lényeg: na akarj szeretni! Az majd jön magától!
2011. júl. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

14 éves vagy nyugimár! majd ha 20 évesen is itt tartasz, majd tedd fel ujra ezt a kérdést. (a korodat azér átirhatod majd 20ra!)

csak azért hogy legyen valaki meg másoknak már van, azért ne jöjj össze senkivel, a csalódás garantált, és csak bizalmatlan leszel a fiukkal szemben, akik esetleg majd megbecsülnének. én meg pl olyan vagyok hogy nem futok a lányok után. 1-2 kötelező kör elmegy, de egy bizalmatlan csajhoz nemvolna kedvem. szóval csak akkor jöjj össze vkivel ha VALÓBAN érzel valami olyat mellette, amit addig még nem!

2011. júl. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Boldog Szülinapot!

Nem minden külsőség..Idővel jönni fog az a fiú..

2011. júl. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
bocsi. Nem minden A külsőség.
2011. júl. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!