Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs pasim? Mi lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs pasim? Mi lehet velem a baj? 14/L

Figyelt kérdés

Kedves, megbízható, szép, egyedi, vidám és aktív lány vagyok.Nem mindig vagyok közvetlen, az a társaságtól függ.

A testemmel nem vagyok megelégedve (155cm, 51kg) de mindenki azt mondja, hogy átlagos a testalkatom, nem vagyok se nagyon vékony, se dagadt/duci.Miért nem szeret egy srác sem??


2011. júl. 26. 20:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ha ki van írva Facebook adatlapodra a zenék közé hogy "SP" "Justin Bieber" "VV Béci" akkor érthető a dolog...

Az ilyen lányok mind éretlen kis csitrik...

De ha nincs akkor nem értem mi a gond :S Talán kevés embert ismersz...

2011. júl. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
én is 14/F vagyok. Amúgy boldog születésnapot.
2011. júl. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
BOLDOG SZÜLINAPOT!!!! Sajnos csak puszit tudok küldeni,mert L vagyok. A csok sajnos marad a fiuknak!!!!
2011. júl. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem fikázni akarlak mert nem ismerlek, de lehet,hogy csak Te tartod magad szépnek, egyedinek meg hasonlók és a fiúk ezt máshogy látják.Valamint Én anno (kb 14-15 évesen) 160cm és 42-43 kg voltam ami barátok közt is nagyon gáz, mégis ha megtetszett egy pasi 99%-ban az enyém is lett,pedig sem szép,sem csinos nem voltam csak megvan bennem az akarat és az önbizalom!A mostani barátomba kb 2évig voltam úgy szerelmes,hogy kb semmi esélyt nem láttam ráh összejöjjünk(Én 16voltam Ő 21)Jóképű,magas,jó alkat,a helyi "menők közé tartozott,én meg nem néztem ki sehogysem) Ma 19évesen 162cm-er vagyok, 55kg és több mint 2éve együtt vagyok ezzel a sráccal! Azóta kb. minden haverja azt mondja neki,hogy milyen szép barátnője van, stb.stb. Azelőtt meg azt sem tudták ki vagyok! Bocsi a hoszadalmas válaszért,SOk sikert legyen önbizalmad ez a legfontosabb!!!!:)
2011. júl. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Nem szeretem Sp-t, Justin Bieber-t és Fluor-t sem.:) Nem ilyen zenét hallgatok:)

Köszi a válaszokat:))

2011. júl. 27. 15:54
 16/18 anonim válasza:

figyelj itt az msnem felveszel ha közel laksz és megfelelek neked akkor lehet róla szó: pesticsaba@citromail.hu

15/F

2011. aug. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
kedves kérdező milyen zenéket szeretsz?
2011. aug. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, amit utálok: Justin Bieber, Sp, Fluor, MM, VVBéci/Zsófi és ezeket a divatzenéket, másnéven tehetségtelen egoista barmokat, ki nem állhatom.

Amiket szeretek: Children of Distance|Hősök|Snoop Dogg|Paramore|Tokio Hotel|Good Charlotte|The Ramsus|Green Day|Maroon5|Linkin Park|30 Seconds To Mars|Avril Lavigne|Eminem|Travie McCoy|Kerli|Red Hot Chilli Peppers|Curtis|Fluor Filigran(régi)|Snow|Eckü|BrokeNCYDE|Eyes Set To Kill|Black Veil Brides|

2011. aug. 14. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!