Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs pasim? :S

Figyelt kérdés

Most nem szeretnék olyanokat kapni h "mit akarsz ilyen fiatalon pasit" stb. stb. 14 éves vagyok,lassan,15 ,nem tartom magam se csúnyának se szépnek,sztem egy átlagos lány vagyok

de egyszerűen annyira jól esne h legyen egy barátom :/

valakivel ölelkezni meg csókolózni :/ (lehet h nyálasan hangzik de ez a igazság) Jó lenne végre szerelmesnek lenni :/

vagy csak "túl fiatal vagyok"?


2011. júl. 9. 03:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
42%

nem kellett volna minden jöttment gyereket visszautasítani & kiröhögni, és akkor most lehetne barátod, de elbasztad :)


tudjátok, mi fiúk nem vagyunk olyan hülyék, mint amilyennek elképzeltetek minket, mert ahhoz hogy boldogok lehessetek, férfira van szükségetek, de ha mi nem egyezünk ebbe bele, akkor nem sok mindent tehettek :D

2011. júl. 9. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ha feleennyi lennék, én szívesen járnék veled. :D
2011. júl. 9. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Ismerkedjünk:)

21f

2011. júl. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Majd lesz!
2011. júl. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
27%
itt vagyok cica! majd én leszek a pasid. 20f
2011. júl. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:

szia! nem vagy túl fiatal ehhez és a szöveged sem nyálas!

tudom mit érzel : / én is ugyan így vagyok csak én 17f vagyok. nem mondom hogy csúnya vagyok, igényes vagyok és komolyabban is el lehet velem beszélgetni, de a lányok sajnos a közeli lányok a "rajokra"buknak : /

lehetne barátnőm mert sok lánynak bejövök csak ők nem az én stílusom..

de gondolom neked is ezért nincsen barátod, főleg a te korodban nem nagyon lehet találni komoly srácot : /

de remélem azért megtalálod akire annyira vágysz :)

2011. júl. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
én is 15 vagyok ha jól nézel ki és pesti vagy akkor:D
2011. júl. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

08:25


végre egy komoly válaszoló :D

Köszönöm :'D

2011. júl. 9. 09:29
 9/22 anonim ***** válasza:

figyelj én 16 vagyok és én is így vagyok ezzel.

14 évesen is így voltam... de visszanézve örülök,hogy akkor nem jöttem össze senkivel. De most már én is vágyom társaságra...

de fel a fejjel... mindennek eljön az ideje,de mi sem ülhetünk ölbe tett kézzel,hogy várjuk a csodát,ez a mi elhatározásunk/döntésünk...szóval rajtunk is múlik egy kicsit :)

2011. júl. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

16évesen volt első barátom... és örülök h vártam addig, igy nembántam meg, sőt vmilyen szinten még mindig szeretem, nem vagyunk haragba szoktunk beszélgetni és 1szép emlékként gondolunk vissza az egészre :) szerintem megéri várnod h nekapkodd el:)

17/L

2011. júl. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!