Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs pasim? :S

Figyelt kérdés

Most nem szeretnék olyanokat kapni h "mit akarsz ilyen fiatalon pasit" stb. stb. 14 éves vagyok,lassan,15 ,nem tartom magam se csúnyának se szépnek,sztem egy átlagos lány vagyok

de egyszerűen annyira jól esne h legyen egy barátom :/

valakivel ölelkezni meg csókolózni :/ (lehet h nyálasan hangzik de ez a igazság) Jó lenne végre szerelmesnek lenni :/

vagy csak "túl fiatal vagyok"?


2011. júl. 9. 03:01
1 2 3
 11/22 erich97sexxxx ***** válasza:
hol laksz? :DDDD
2011. júl. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat : )


Utólsó: itthon >.<

2011. júl. 9. 21:21
 13/22 anonim ***** válasza:

Nem te vagy túl fiatal, én mindjárt 18 leszek, és szégyellem is hogy nem volt senkim...

"valakivel ölelkezni meg csókolózni :/ (lehet h nyálasan hangzik de ez a igazság)"

Nah ez velem is így van és ha szted lány szájából nyálasan hangzik akkor az én számból milyen? :D

Szexuális frusztráció nem is olyan nagy baj, inkább a szeretethiány ami kegyetlen rossz néha, persze pozitív beállítottságú vagyok már egy ideje :P

De ha nagyon rámtör néha hallgatok ilyen zenét is az Electro House, meg a többi disco mellett xD És utána jobban érzem magam... :P

http://www.youtube.com/watch?v=zOK2Y3AX1RU

2011. júl. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
100%

Elöször is semmiképpen ne keseredj el!

Nem vagy túl fiatal és teljesen természetes dolgokat szeretnél, ölelkezni és csókolozni. Biztos is hogy lesz valaki akivel ezeket megteheted. Legyél nyitott és meglátod rád talál a szerelem mikor a legkevésbé számítasz rá. Velem is így történt. És nem kell a legelső fiúval leállnod, várd meg míg a számodra legszimpatikusabb fiút sodorja eléd az élet.

2011. júl. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Túl fiatal ahhoz, hogy szeress? Nem.

Túl fiatal ahhoz, hogy szexuális életet élj? Lehet. Ez utóbbival én a helyedben várnék még, 1-2 évet, utána ahogy érzed. De szerelmesnek lenni, mindig jó :D

Egyébként meg, hogy az igazi kérdésre is válaszoljak, ennyiből nem lehet megmondani, miért nincs pasid. Valószínűnek tartom, hogy nincs a közeledben olyan srác, aki megfelelő lenne. Én ennyi idősen egy agyonidealizált képet kerestem mindenkiben. Persze nem találtam, de idővel alakult annyira, hogy jobban örülök a valóságnak :D

Viszont egy biztos, ne görcsölj rá arra, hogy te márpedig szerelmes akarsz lenni, és járni akarsz valakivel. Egyrészt az ilyesmi jön ha jönni akar, szisztematikus keresésre meg ráérsz 10 év múlva is ;), a másik pedig az, hogy kevésbé futsz bele olyan hibába, hogy másnak láss valakit, csak mert KELL valaki. Jobb esetben csak egy keserédes plátói szerelem lesz belőle, amit egy nem súlyos pofáraesés követ, ha rájössz, a szerelem "tárgya" nem olyan ember, mint hitted (én ezt játszottam meg 15 évesen, amíg rá nem jöttem, hogy a srác egy igazi s*ggfej). Rosszabb esetben nagyon csúnyán kihasználhatják, hogy kivetítesz valamit.

Szóval, egyáltalán nem baj, hogy szerelmes szeretnél lenni, sőt, csak ne erőltesd mindenáron.

2011. júl. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
na látod..énis pontosan ugyanígy vagyok vele..15 vagyok és lány. nem igen volt még komoly kapcsolatom..csak ilyen 1-2 napos "gyerekszerelem" volt..:S:( és nekem is kellene már!
2011. júl. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Kis kezdeményezés nem ártana, minimális, ami megadja a szikrát, ha potens a kiszemelt áldozat reagálni fog és talán majd lobog a tűz is idővel.
2011. júl. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Itt sírtok állandóan, de ha valamelyik fiú felajánlja, hogy barátkozna veled, akkor arra rá sem hederítetek. Na, ezért vagyok egyedül. Macskás öregasszonyok.
2011. júl. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Tehát a vagytok a megfelelő szó a javítás után. Néha észre kéne venni a vérszegényebb próbálkozásokat is és akkor nem kell a gyk felett sírdogálni.
2011. júl. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, kedves kérdező, ismerkedhetnénk :) Ha mást nem, egy jót dumálunk. Írj privit!

17/F

2011. júl. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!