Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a párom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a párom? Facebook vagy Én?!

Figyelt kérdés

El se tudom mondani, hogy mennyire idegesít! Állandóan a faceboozik. Gyakorlatilag minden nő ismerőse képét lájkolja, kommentelget, posztol. Mintha ott élné az életét.

Nem tudom megérteni, hogy ez miért jó neki. Már számtalan konfliktusunk volt, azt is kértem tőle, hogy törölje le magát mert ciki/nem ciki de erre rámegy a kapcsolatunk.

Ezeket a dolgokat nem tudom tolerálni.

2 éve vagyunk együtt, minden rendbe volt egészen addig amiug ugy fél éve rákapott a facebookra. Mára már gyakorlagilag függő.

Mit gondoltok? Mit csinálnátok a helyemben?


2011. aug. 11. 19:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg h válasszon közted és a facebook között. Amugy általában azok élik az életüket a facebookon akiknek a valós életben nincsnek barátjaik, nem tudnak beilleszkedni társaságokba.
2011. aug. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
70%
Barátom és én is középsulisok vagyunk, most nyáron volt egy kis munka részemről, ő nem dolgozik. Egész délelőtt, meg este csetel állandóan 4-5-6 emberrel is akár, ebből sok a lány. Szintúgy lájkolja a képeiket, jópofizik nekik. Ma találkoztam az egyik ilyen csajjal, életemben először láttam, kb. annyit beszéltek a való életben a barátommal, hogy "mizu?" és én majdnem megszakadtam magamban. Mellesleg, a csaj a valóságban nagyságrendekkel rondább volt, mint a kimaszkírozott képein. Én ezért nem foglalkozok már ilyenekkel, nevetséges, ott ültem, és csak nevettem a szituáción. Én is gyakran használom az FB-t, inkább koncertek szempontjából hasznos, mi mikor lesz, meg szemmel tartom a többieket, de ijesztő mennyire fontossá vált a mindennapokban. Én a helyedben nem nyomoznám a barátom, jobb nem látni, mert felesleges idegeskedés. Kirángatnám az életbe, cikizném, piszkálnám, mennyire gáz, idővel észrevenné magát. (talán)
2011. aug. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
még 2 hónap és megunja...
2011. aug. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hát szerintem elég gáz, ha nem téged választ hanem a Facebook-ot. Én nem vagyok valami nagy Fb fun,de nekem soha nem lenne kérdés hogy géppel vagy nettel kapcsolatos dolog vs a párom...

Gondolom ha tényleg ennyire függő akkor aligha törli magát,de érd el hogy téged válasszon. Szerintem a legértelmesebb indok lenne hogy a Facebookal nem lehet szeretkezni(:

2011. aug. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Megoldás: Törölni kell a Facebookot.
2011. aug. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nyugodj meg kérdező; az Anonymous hackercsoport november 5-én a Low Orbit Ion Cannonnal és az új fejlesztésű DDoS támadással ki fogja nyírni az arckönyvet (remélem:P).
2011. aug. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!