Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a párom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a párom? Facebook vagy Én?!

Figyelt kérdés

El se tudom mondani, hogy mennyire idegesít! Állandóan a faceboozik. Gyakorlatilag minden nő ismerőse képét lájkolja, kommentelget, posztol. Mintha ott élné az életét.

Nem tudom megérteni, hogy ez miért jó neki. Már számtalan konfliktusunk volt, azt is kértem tőle, hogy törölje le magát mert ciki/nem ciki de erre rámegy a kapcsolatunk.

Ezeket a dolgokat nem tudom tolerálni.

2 éve vagyunk együtt, minden rendbe volt egészen addig amiug ugy fél éve rákapott a facebookra. Mára már gyakorlagilag függő.

Mit gondoltok? Mit csinálnátok a helyemben?


2011. aug. 11. 19:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én neked adok igazat.
2011. aug. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ez a fészbúk olyan egy gáz dolog, h mindenki úgy rá van kattanva. :D


Mondd meg neki, h ciki ez a fészbúk függőség, és ha nem hagyja abba a nethuszárkodást, keresel magadnak egy hús-vér palit, aki a való életben is értékel téged. :)

2011. aug. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

na megint nyomi faszbuk, mikor haverjaim mondták regisztráljak rá mert tök poén meg minden, regisztráltam és amint kész lett rámírt az egyik haverom h "lájk"oljam már a post-ját na abban a pillanatban töröltem is magam.


am meg te is csináld az csak fiúkkal

2011. aug. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki a pasit 2-3 napra, tünj el ne légy elérhető se fbon se sehol, ne félj majd akkor megijed és azt se tudja majd h tegye jóvá.
2011. aug. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez valóban elég idegesítő lehet. Nekem egy olyan palim volt, aki a számítógépes játékokra volt rákattanva, nem is gyengén... De ott legalább nem voltak "lájkolni" való lányok (úútálom ezt a szót) :P

Szerintem állítsd válaszút elé, mert ez nem olyan, mintha például a szülei meg közted kéne döntenie, tehát simán, lelkiismeret furdalás nélkül megteheted. Aztán ha a facebook-ot választja, tudod, mi a dolgod.

Azért arra kíváncsi lennék, hogy hány éves a pasid... :)

2011. aug. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

ne aggódj, előbb-utóbb baj lesz majd a facebook-kal vagy a számítógépével, mert a lájkolások mögött lapulnak a hackerek és akkor sopánkodni fog :D


De most fordítsunk komolyra a szót:

Próbáld meg megbeszélni vele a dolgokat. Ha nem megy, akkor a testvérével (ha van).

Amúgy én se értem, neki miért fontosabb a facebook meg a nőismerősei. És, ha te, mondjuk azt mondod neki, hogy vége a kapcsolatnak, akkor meg könyörögni fog, hogy ne hagyd el őt. Mondd meg neki, hogy, ha TE fontosabb vagy a faszbúktól, akkor törődjön veled!

2011. aug. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
bocsánat! elírtam! -tól helyett -nál!!!
2011. aug. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Direkt nem írtam hány éves...mert így még szánalmasabb lesz a kérdésem!

Már túl idős ehhez a gyerekes baromsághoz!

2011. aug. 11. 19:59
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Küldj neki vírust a gépére...tutira ki fog akadni és akkor majd nem tud facebookozni :P
2011. aug. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha fél év múlva sem kattan le róla akkor dobj neki egy linket a szakításról és lájkold.
2011. aug. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!