Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a párom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a párom? Facebook vagy Én?!

Figyelt kérdés

El se tudom mondani, hogy mennyire idegesít! Állandóan a faceboozik. Gyakorlatilag minden nő ismerőse képét lájkolja, kommentelget, posztol. Mintha ott élné az életét.

Nem tudom megérteni, hogy ez miért jó neki. Már számtalan konfliktusunk volt, azt is kértem tőle, hogy törölje le magát mert ciki/nem ciki de erre rámegy a kapcsolatunk.

Ezeket a dolgokat nem tudom tolerálni.

2 éve vagyunk együtt, minden rendbe volt egészen addig amiug ugy fél éve rákapott a facebookra. Mára már gyakorlagilag függő.

Mit gondoltok? Mit csinálnátok a helyemben?


2011. aug. 11. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Likekolgass te is pasi ismerosoket.

Lassuk az mennyire tetszene okegyelmenek. :))

Persze ugy tedd hogy lassa vagy tudjon rola.! :))))


26L

2011. aug. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősünk ilyen, még kajálni is ott kajál. Megmondtam a páromnak, ha ő is ilyen lesz én lépek.Mond meg neki, hogy ez nem normális, virtuálisan élni az életet, egy csomó jó dologról lemarad. Adj neki napi 1 órát élje ki magát, aztán veled foglalkozzon.
2011. aug. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Főbe lőném. Hülye idióta erre ennyit tudok mondani, Ott vagy mellette és a neten éli az életét. Az is hülye volt aki kitalálta ezt a nagy rakás sz.r facebookot, azóta alig lehet egy olyan embert találni akinek ne lenne naponta 20 új idézete, állapotjelentése. Én kirúgnám a helyedbe bármennyire fáj, mert úgy látszik neki többet ér a gép mint te.
2011. aug. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én kiszerelném a netet, vagy nyílván unatkozik, sok a szabadideje és ezzel köti le magát, találj neki valami hasznosabb elfoglaltságot
2011. aug. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Keress magadnak valami programot es te pedig foglald le magad azzal.Ne piszkald a facebook-al. Ha megneszeli, hogy nem vagy neki olyan fontos, a figyelme valoszinuleg ujra rad terelodik. Ha meg nem akkor viszontlatasra.
2011. aug. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
facebook birodalom! mindenki függő! facebook tabletta függőség ellen!
2011. aug. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az én párom is néha csinált 1-2 furcsa dolgot nőkkel facebookon, hát látta h ez nem tetszik nekem, és letörölte a fb-t, egy szavamba került. Bár tudnám mi ez a nagy facebook őrület:S Szerintem a barátod,ha tényleg virtuálisan próbál "nőzni" és ott éli ki vágyait, hagyd ott. Nincs mese, ha nem hallgat rád akkor te lépjél,ne legyél buta.
2011. aug. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon furcsa.Nekem nincs is facebookom nem is hiányzik és az ismerőseim közül szerintem szinte senkinek.Egyedül a tizenéves hugom foglakozik vele.Szerintem ez az ember nem normális mert aki felnőtt létére ilyesmivel foglalkozik ott nagy baj van.

A facebook mánia előtt normálisan viselkedett?Nem hiszem.

Azt sem értem miért vagytok még együtt.

Sürgősen szakítanod kéne vele.

2011. aug. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!