Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után mutattad be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után mutattad be a párod a szüleidnek?

Figyelt kérdés
És ez ilyen eltervezett dolog volt, vagy csak úgy alakult hogy találkoztak? Volt valami gond esetleg? Valamiért nem fogadták jól, stb?
2011. aug. 8. 15:19
 1/8 Janee_ka ***** válasza:
0%
Én akkor amikor már megdugtam
2011. aug. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én kevesebb, mint egy hónap alatt találkoztam párom szüleivel, anyja rendesnek tart a faterja meg legszívesebben elzavarna...:D 17/F
2011. aug. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ő engem a 3. randin - ott voltam náluk s illő volt bemutatkozni - én őt meg olyan... 2-3 hét után.

20L

2011. aug. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én őt kb. 2 hét után, mert akkor költözködtünk és jött segíteni. Én az ő családjával fél év után találkoztam először, mert a szülei vidékiek és akkor mentem először le ilyen családi összejövetelre. Nem volt semmi gond. 20L
2011. aug. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

én olyan másfél hónap után mutattam be a barátom a fateromnak meg a feleségének. kezet fogtak, aztán elráncigáltam a barátom mielőtt apám bármit kérdezhetett volna.

igazából nem volt semmi. apámat annyira nem érdekli a dolog, mármint az, hogy járok vele. néha megkérdezi, hogy mi van vele, aztán ennyi.

2011. aug. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát, a barátom nagyjából 5 hónap után találkozott a szüleimmel, én pedig a 6. hónapban lettem bemutatva az ő családjának.

Előre meg volt tervezve, hogy jön hozzánk/megyek hozzájuk, és egyikünknél sem volt semmi gond. :)


20/L

2011. aug. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lia99 ***** válasza:
apukám meg a báttyám egyszerre ránknyitott mert kerestek valamit (csak tudnám h mit). Apa nagyon utálta a fiut, ahogy anya is, de egy idő után megszokták.19/L
2011. aug. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Muterja jó arc,de a Faterja...

Mikor bejött a szobába,kicsit le voltam részegedve a nőmmel,megijedtem és nem tudtam mit csinálok és kiugrottam az ablakon,bal karom ripityára tört,de már helyrehoztak

18/f

2011. aug. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!