Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mennyi idő után mutattad be a...

Mennyi idő után mutattad be a szüleidnek a barátod/barátnőd? Mennyi idő után illik és hogyan zajlik le?

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Apumnak nem igen kellett bemutatnom Őt, mert gyakorlatilag régebbről ismerte mint én, és jó haverok. Anyunak kb egy hónap után. Semmi extra, itt volt nálunk és épp összefutottunk a konyhában. Mondtam anyunak, hogy ő xy, a barátomnak meg mondtam hogy ő az anyu. Kezet fogtak aztán minden happy, mi is mentünk a dolgunkra, meg anyu is. Azóta persze többször találkoztak és beszéltek egymással. De szerintem bemutatni valakit akkor érdemes, ha tudod, hogy a dologból tartósabb lesz, mert az elég fura ha havonta bemutatsz valakit. De ha úgy könnyebb, csinálajtok egy vacsit, ahol a párod is ott van és tudtok beszélgetni a szüleiddel. Ilyesmi
2009. aug. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3-4hét után, körülbelül, de ő még nem mutatott be, ahhoz neki kell elhívni, milyen má' ha odamegyek hogy figymá elmehetek hozzátok, blabla.. :)
2009. aug. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
1 hónap után körülbelül! Szerintem az jön magától, nemkell mindent megszervezni, egyszerűen elviszed magadhoz és ha véletlen találkoznak abban az esetben bemutatod!
2009. aug. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1 hónap után kb.

A nappaliba leülünk és elbeszélgetnek vele. Feltérképezik a helyzetet:) aztán mikor félóráig kínvallatáson vesz részt, szabadon bocsátják és akkor mehetünk fel a szobámba:)

2009. szept. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!