Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után mutattad be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után mutattad be a párod a szüleidnek? És ő téged? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Valamint még annyi,h ti h köszöntetek a szülőknek? Ezzel mindig gondban vagyok... mert a Jó napot az olyan hivatalos a Csókolom meg óvodás,tegezni meg nyilván nem fogom első alkalommal.

Elég hosszú kapcsolaton vagyok már túl és elszoktam ezektől a dolgoktól,és most nekem ez elég új és furcsa, mivel nem gondoltam volna,h a régi párom után valaha más is lesz...és újra felépíteni mással azt,amit vele....


2011. jan. 19. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

soha :D majd az esküvő előtt 2 perccel max :D


19F

2011. jan. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
SZia! 21 vagyok és fiú, én 3 hónap után mutattam be barátnőmet,én meg 4 hónap után mentem le, jó napottal köszöntem mert 40 körüliek a szülei,utána mondták h tegezzem őket,attól függ milyen korúak,de a legjobb a jó napot.Remélem tudtam segíteni
2011. jan. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az hogy mennyi idő múlva mutatjátok be egymást a szülőknek, azt embere válogatja.Van,aki már 1 hét után,van,aki 3 hónap után..ahogy érzed..

Hogy hogy köszönj?Nem tudom mennyi idős vagy,de szerintem a jónapot (szépjónapot) abszolút jó.kicsit komoly,de ha mosolyogva mondod ári kicsit oldottabb :)

Aztán úgyis kialakul

csak ügyesen :)

2011. jan. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
anyunak kb.,2 hónap után,apának kb 4 hónap után..ő a szüleinek 2 hónap után kb,én az anyukájának csókolom-ot köszöntem,nevelő apujának jónapot-ot..:)egyből mondták h tegezzem őket,még nem olyan öregek:)szóval utána sziával köszöntem nekik és a nevükön szólítottam őket!!Jó fejek voltak,lazák:)20/L amúgy ha fiú lennék én üdvözlömmel v jónapottal köszönnék és egy kézfogással..:)
2011. jan. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

Amúgy 21 vagyok, lány. Sosem aggódtam ilyeneken :D

Csak mondom elszoktam ezektől a dolgoktól:)

Jöhetnek még válaszok:)

2011. jan. 19. 12:41
 6/10 anonim ***** válasza:
Őt a szüleimnek kb 3 hónap után, ő a szüleinek kb 9 hónap után (túl messze laknak, így is évente csak 2-3 alkalommal megyünk hozzájuk). Csókolommal köszönök a mai napig nekik és szerintem egyáltalán nem gyerekes. 28/L
2011. jan. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ő a szüleinek aznap amikor összejöttük már bemutatott, mert még legjobb barátok voltunk és meg hivott hozzájuk családi főzőcskére. Én a szüleimnek pedig 5 nap után mutattam be :D köszönni énis csókolommal szoktam (:
2011. jan. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem ez kicsi fura, mert elhívott filmezni, de már tudtuk, hogy összejövünk. mert már előtte egy hónappal beszélgettünk, meg találkozgattunk. És szóval elhívott hozzájuk. Anyukájának csókolomot köszöntem, a nevelőapukájának meg "jó estét". ( mivel este volt) Tehát én már aznap, mikor összejöttünk, akkor megismertem az anyukáját. Apukáját még nem ismerem, de hát egy hónapja járunk :-)

Én apunak 3 nap után mutattam be, anyunak meg 5 nap után :-)

szal hamar. mivel rossz idő van, nem akarunk az utcán fagyoskodni.. tehát vagy nálunk, vagy náluk vagyunk :-) a bemutatás ilyenkor meg ugye alap :-)


neked meg sok sikert :-) Köszönj simán jó estét/napot-ot.

vagy csókolom! :-) egy lánytól az nem ciki szerintem :-)

2011. jan. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én őt 3 hónap után, ő engem 1 év után

egyikünk sem otthon lakik

Először jónapottal köszöntem, de megkértek, hogy tegezzem őket, amit én nagyon utálok, mert felénk ez nem szokás. A régi barátaim szüleinek is, akiket régóta ismerek, csókolommal köszönök. Így inkább mindenféle kerülőmegoldást kell alkalmaznom:/

2011. jan. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Előző páromnál is ez volt, fél év után mondták,h tegezzem őket,de nagyon nehezemre esett...

2011. jan. 19. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!