Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Boldog Karácsonyt! Neked az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog Karácsonyt! Neked az lesz? Mit vettél a szüleidnek és a Párodnak?

Figyelt kérdés
:)
2009. dec. 23. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ez a szexualitás kérdésbe való akkor a páromnak ostort, anyámnak szájpecket,apámnak gumibotot magamnak meg csiklóizgatótXD
2009. dec. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Köszi, Neked is boldog Karácsonyt!

Kérdésedből ítélve Neked talán az is lesz :)

Nekem már kevésbé, 2 hónap alatt még nem sikerült kihevernem egy szakítást (amit én tettem meg, és bűntudatom van) - szóval a páromnak nem vettem semmit, mert nincs.

Család részére se jött semmi ihlet, hogy mit lehetne adni, utolsó pillanatban azért sikerült pár apróságot kitalálnom.

Ami jó, hogy legalább most egy kicsit hosszabb időre láthatom a családomat (nem 2 nap egy hónapban, hanem majdnem 2 hét)

(ami negatív, hogy lenne még határidős dolgom, amit viszont nem tudok csinálni - szakdoga pl)

2009. dec. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A páromnak még semmit, de valami romantikus szobaberendezésre gondoltam. Például illóolaj és párologtató, mécsesek. És persze az elmaradhatatlan kellék - én, megfelelő csomagolásban az ajándék teszteléséhez. Hogy miért pont? Mindketten a szüleinknél élünk, tehát nem olyan, mintha magamnak vásárolnék, plusz náluk hiánycikk az ilyesmi, és hiányolja a romantikát.


Apunak virágport vettem, nagyon sokat evett kiskorában és szereti. Mellé valamilyen finom kávé vagy csoki lesz a befutó.


Anyu még nem tudom mit kapjon, kozmetikumban vagy egy szép kabátban gondolkozok.


A legegyszerűbb a barátom anyukája és az unokatesóm 2 éves kisfia volt. Házi kávélikőr és fa állatos dominó, korhatár szerint logikus leosztásban.

2009. dec. 24. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!