Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után mutattad be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után mutattad be a párod szüleidnek? És miért?

Figyelt kérdés
Ha sokáig húzódik lehet arra következtetni, hogy nem gondolja komolyan a kapcsolatot az illető? Fordult elő veletek ilyen? Kort, nemet!
2011. ápr. 28. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Én kb. a második randin. Ő pedig pár hét múlva. Ő még sosem vitt haza lányt bemutatni, ezért megtisztelve éreztem magam. Nem erőltettem, ugyanis anyukája meghalt, így meglepődtem mikor hazavitt, és másnap reggel a családjával ebédeltem :)
2011. ápr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24L
2011. ápr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom,meddig húztuk.Talán egy hónap?5éve vagyunk együtt és csak úgy repül az idő mellette.22/F
2011. ápr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi mar az elso honap utan!O vitt eloszor bemutatni!Nagyon meglepodtem ezen!En vagyok a masodik lany akit bemutatott othon!Az elsot egy evre ra vitte be,szoval ez egy igazi bizonyitek volt arra,h szeret!En mindjart utanna mutattam be ot othon!!:)23L
2011. ápr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

a szüleinknek mi 3 hónap után még nem, de ez valószínűleg azért van, mert ahol tanulunk és megismerkedtünk, mindkettőnknek a szülei pár száz kmre laknak két tök más irányba XD és még nem volt alkalmunk ellátogatni

de ő már bemutatott két öccsének, aki nála vendégeskedett, én meg őt nagybátyámnak és nagynénémnek, akik nem messze laknak egyetemünktől

de amúgy nála is, nálam is tudnak rólunk otthon, kivéve az én apám, de az azért, mert én őt nagyon nem szeretem, és őszintén úgy érzem nem tartozik rá

ha valakit szégyellek, akkor apámat szégyellem a párom előtt és nem fordítva!

2011. ápr. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi fél éves együtt járás után mutatkoztunk be egymás szüleinek. Az ő húzódozás mögött sok minden lehet. Az is amire te gondolsz, de lehet, hogy a szülei olyanok, hogy nem igénylik. Meg millió oka lehet. Kérdezd meg.
2011. ápr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én 6nap után mutattam be, de nem volt betervezve :) du lementünk biciklizni és térdnadrágban és estére kezdett hideg lenni igy hazajöttem felvenni valami melegebbet. Mondta, hogy majd megvár az ajtóban én meg... olyat nem játszunk :D igy végülis még én átöltöztem ő anyummal beszélgetett :) ő 8 nap után, de az olyan volt hogy segítettem nekik cipekedni és út közben ;) 16F 15L
2011. ápr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ő 2/3 hét múlva mutatott be, a karácsonyi vacsorán


Az én családom már ismerte Őt, így csak azt kellett bejelentenem, hogy most már egy pár vagyunk.


21/L

2011. ápr. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

fél éve együtt vagyunk de nem merem mert én 15l Ő meg 24 f :/ eltiltanának től, pedig imádom.

ő se mer bemutatni mert kb pedofilnak néznék és kitagadnák.

pedig már jó lenne mert lassan le akarok vele feküdni de mégse egy parkba legyen már az első...

2011. ápr. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nálunk anyukám már az előtt ismerte a barátomat hogy összejöttünk volna :) Apám pedig 8-9hónap múlva találkozott vele először akkoris tök véletlenül:$ :)
2011. ápr. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!