Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vezetted fel a szüleidnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vezetted fel a szüleidnek, hogy barátod/barátnőd van? É hogy mutattad be? Mennyi idő után?

Figyelt kérdés
"kezdő" vagyok még ilyen téren.
2011. jún. 21. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:

anya, apa van egy bnőm/barátom, szeretném ha ti is megismernétek, hnap elhozom nektek bemutatni

h mikortól? hát amikor csak akarod :D

2011. jún. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ember függő. Volt már pár kapcsolatom, de csak a mostani barátom mutattam be. Volt féléves is, és nem mutattam be. Most viszont 2 héten belül megtörtént. :) nem véletlen, érzem kit érdemes :)
2011. jún. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első barátomat 15 éves koromban letitkoltam, de borzasztó volt, mert mindig cselezgetni kellett, és az idegeimre ment. Akkor elhatároztam, hogy a következőt minél előbb "bevallom". Asszem 2 nap után mondtam meg, a családi estebéd közben, amikor mindenki kibeszéli nálunk az aktuális gondját-baját. Egyszerűen mondtam: "Anya, mostantól kapcsolatban vagyok, így és így hívják, ide jár suliba, ez szeretne lenni, ha nagy lesz, nyugodtan nézd meg iwiwen (akkor még az volt)." Ekkor 16 voltam. Most is kb. ennyit mondok általában, ez bevált. Csak diplomatikusan semmi "van egy rossz hírem" meg "ne gondolj semmi rosszra" meg "ülj le". Sok sikert! 20/L.
2011. jún. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!