Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet szexelni lakáson kívül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet szexelni lakáson kívül?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: jócskán túl vagyunk a 20-on (23/26), de még egyikünknek sincs saját lakása. Se hozzá se hozzám nem mehetünk, az órákra kibérelhető lakások meg állati drágák. Most jönnének a válaszok, hogy akkor park, lift, bokor, nyilvános wc. Csak a helyzet az, hogy engem ezek a helyek feszélyeznek, nem tudom elengedni magam, mert látnak, hallanak, ránk nyitnak... Lehet, hogy én vagyok túl konzervatív és a felfogásomon kéne változtatni... De esetleg valami ötlet. Gondoltunk kukoricásra, az elég nyugis hely :) Illetve ha beköszönt a tél? Akkor nem lehet a parkba menni... Köszi
2011. aug. 8. 08:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Azért szerintem lehet, ilyen légyottokra fenntartott kiadó lakásokat találni olcsóbban is, bár én vidéki vagyok, de errefelé vannak.


Annyira prűdek, hogy a 26 éves fiú nem vihet haza lányt??? Bazz 26 évesen apa voltam már ... mit gondolnak az ilyen szülők?


De mindegy: haver, ismerős, barátnő lakása, albija? De egyébként szerintem, ha kerestek egyetemistát, aki albérletben lakik, lehet aprópénzért kölcsönadja, főleg ha mondjuk hétvégente haza is utazik.

2011. aug. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
rezsi az kevés lenne, mivel b@szni járnátok oda és nem lakni. :)
2011. aug. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező én viszont azt tanácsolnám ,hogy keresetek valami olcsó albérletet ahol nem csak a dolgokat lehet lebonyolitani hanem együtt is tudnátok lakni!:)Hidd el sokkal jobb lenne nektek hisz ti még ahozz fiatalok vagytok ,hogy idegeskedjetek .hogy nem tudtok néha együtt lenni vagy éppenségel azzon kell idegeskedned ,hogy oldjátok meg a helyzetet!
2011. aug. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
De lehet úgyis albérletet keresni, hogy csak szobát. Oda nem is mindig kell kaució, és nem is annyira drága mint egy egész albi. Megbeszélitek az ott lakóval, hogy mikor nincs otthon, ha zavar titeket. Ha esetleg összeköltözni nem akartok még:)
2011. aug. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nincs egy haver sem, aki kölcsönadná a lakását? Munkahelyi túlóra? ;)
2011. aug. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Olyan ismerősünk sajnos nincs. Mindenki már házas, vagy még a szüleivel él. :(

Amúgy én vagyok 26, ő 23 :D

De ez az egyetemista albérletes ötlet nem is rossz :) Megfontolandó... Meg a "csak szoba" is :) Még egy hónapja vagyunk együtt, szóval összeköltözni még korai lenne... Laktam már együtt évekig mással, de jó egy év után költöztünk össze. Bár valóban semmire nincs garancia... Hisz már velük nem vagyok együtt, szóval tényleg nem idő függvénye... Meg én most megint munkanélküli vagyok, tehát nem is jöhetne szóba :(

2011. aug. 8. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!