Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet szexelni lakáson kívül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet szexelni lakáson kívül?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: jócskán túl vagyunk a 20-on (23/26), de még egyikünknek sincs saját lakása. Se hozzá se hozzám nem mehetünk, az órákra kibérelhető lakások meg állati drágák. Most jönnének a válaszok, hogy akkor park, lift, bokor, nyilvános wc. Csak a helyzet az, hogy engem ezek a helyek feszélyeznek, nem tudom elengedni magam, mert látnak, hallanak, ránk nyitnak... Lehet, hogy én vagyok túl konzervatív és a felfogásomon kéne változtatni... De esetleg valami ötlet. Gondoltunk kukoricásra, az elég nyugis hely :) Illetve ha beköszönt a tél? Akkor nem lehet a parkba menni... Köszi
2011. aug. 8. 08:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Miért nem mehettek egymáshoz? A szülők elől titkoljátok a kapcsolatot? Egész nap otthon vannak a szülők?
2011. aug. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nem mindegy? a kérdésre válaszolj. Amúgy mi a pincében is csináltuk már, nagymamánál amikor elutazott, de vannak olcsó hotelek is egy éjszakára.
2011. aug. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az ő szülei prűdek, nem akarják, hogy nőt vigyen haza, az én anyám meg nyugdíjas és beteg, nem akarjuk zavarni...
2011. aug. 8. 08:20
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát sajnos, amit eddig találtam, az egy éjszaka 8000 ft... Ha meg rendszeresíteni akarja az ember, akkor ez egy vagyon... :(
2011. aug. 8. 08:23
 5/16 anonim ***** válasza:

a kukoricás jó ötlet, de az erdőben is ok. kocsiban bárhol lehet. kérd el 1 barátodtól pár órára a lakását, kocsmai wc-ben, csináltam már panel ház és teszkó tetején is :)

fürdőben, télen meg kocsiban bárhol mert 3 perc alatt belihegitek ugy h az ablakon nem látnak be. nálunk télen bevált szokás lett h 11 körül mikor nem sokan vannak az utcákon akkor a spár parkolóban 10ből 7 kocsiban dugnak

2011. aug. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát autó az nincs... De panel ház van :) Meg annak van pincéje és teteje is :) Csak egyikhez sincs kulcsom :D
2011. aug. 8. 08:28
 7/16 anonim ***** válasza:
25%

prűdek meg nem akrják h csajozzon?????? vazzeee xd

1 haverom az öreganyjánál lakott aki mindig piszkálta a nője miatt akivel fél éve együtt volt h mért kell az ő házában paráználkodni meg h ő biztos krva és mikor ott voltak mind2en akkor is csak a kötekedés...

ezt haver úgy oldotta meg h ebédkor megfogta a leveses fazekat, nyitott ablakon kibszta a kutyának, a nőt felültette az asztalra és 2 tányér közt megdugta. :DDDD

a nyanya csak a kereszteket vetette :DDD 3 nap mulva kinyúlt agyvérzésben :)

2011. aug. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ejnye :D Azért én nem így szeretném megoldani :)
2011. aug. 8. 08:49
 9/16 anonim ***** válasza:

"Hát sajnos, amit eddig találtam, az egy éjszaka 8000 ft"


Jó soknak tűnik. Ha kiveszel egy pici egyszobás albérletet csak erre a célra, akkor is a töredéke jön ki napi költségnek. Ha ketten fizetitek, akkor meg annak is csak a fele. Még csak nem is muszáj ott lakni hozzá, de azt is megtehetitek, ha akarjátok.

2011. aug. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen, szóba jött ez a lehetőség is... Csak oda kell kaució és általában két havit kérnek... Meg fizetni kell a rezsit, ami szintén nem kevés... De lehet, hogy tényleg ez a lehetőség lesz.
2011. aug. 8. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!