Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem soha nem lesz senkim, mit tehetnék ilyenkor?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok. Soha nem volt még komoly kapcsolatom lánnyal, sőt, semmiféle kapcsolatom...az elmúlt pár évben a próbálkozásaim semmit sem értek, kudarcot kudarcra halmoztam.

Elegem lett abból hogy a haverjaim nagy többsége ezzel idegesít hogy örökre egyedül maradok, mert soha nem lesz senki olyanom, akihez igazán tartoznék.

Van pár lány barátom is, de az nem ugyanaz, velük jól eltudok lenni, de sosem jöttem be igazán egyiküknek sem :(

Pedig mondták páran hogy nem nézek ki haláli csúnyán...meg azt is hogy jobb lenne ha bulizni mennék egy kicsit;

Csakhogy itt a másik bökkenő, hogy én nem vagyok az a tipikus bulizós fajta, én a szórakozóhelyeken nem tudom magam feltalálni, nem az én világom, két különböző téma vagyunk..nagyon ritkán ha eljárunk egyik elég közeli, és rendes barátommal csak úgy iszogatni kicsit, persze mértékkel....ez is talán felejteti velem valamennyire a jelen helyzetem :'S

Sosem kértem semmi más komolyabbat az élettől ez ideáig, mint hogy összejöjjek egy igazán kedves, aranyos, megértő leányzóval, akit szerethetek, és a létező minden minden módom kielégíthessem a vágyait! Tényleg olyan sokat kéérek??:'((


2011. aug. 2. 22:31
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:

én ugyanabban a helyzetben vagyok mint te annó 17 évesen, annyi különbséggel hogy nekem köszönéseken kívül semmilyen kapcsolatom nem volt lányokkal, se iskolába, se sehol és a jelenlegi munkám miatt valószínűleg nem is lesz sajnos soha


de legalább neked sikerült :) nekem meg álomvilág marad örökre

2017. okt. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
ez még lemaradt: 22/F
2017. okt. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Szintén így vagyok21f
2018. dec. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!