Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem soha nem lesz senkim, mit tehetnék ilyenkor?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok. Soha nem volt még komoly kapcsolatom lánnyal, sőt, semmiféle kapcsolatom...az elmúlt pár évben a próbálkozásaim semmit sem értek, kudarcot kudarcra halmoztam.

Elegem lett abból hogy a haverjaim nagy többsége ezzel idegesít hogy örökre egyedül maradok, mert soha nem lesz senki olyanom, akihez igazán tartoznék.

Van pár lány barátom is, de az nem ugyanaz, velük jól eltudok lenni, de sosem jöttem be igazán egyiküknek sem :(

Pedig mondták páran hogy nem nézek ki haláli csúnyán...meg azt is hogy jobb lenne ha bulizni mennék egy kicsit;

Csakhogy itt a másik bökkenő, hogy én nem vagyok az a tipikus bulizós fajta, én a szórakozóhelyeken nem tudom magam feltalálni, nem az én világom, két különböző téma vagyunk..nagyon ritkán ha eljárunk egyik elég közeli, és rendes barátommal csak úgy iszogatni kicsit, persze mértékkel....ez is talán felejteti velem valamennyire a jelen helyzetem :'S

Sosem kértem semmi más komolyabbat az élettől ez ideáig, mint hogy összejöjjek egy igazán kedves, aranyos, megértő leányzóval, akit szerethetek, és a létező minden minden módom kielégíthessem a vágyait! Tényleg olyan sokat kéérek??:'((


2011. aug. 2. 22:31
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Nem kell ehhez bulizós hely, persze a szobádban sem fog hirtelen ott teremni valaki. A megoldás az, hogy menj el minden helyre (ahol más emberek is vannak), ahol szeretsz tartózkodni. Ez bármi lehet, miért kell leragadni a diszkónál? (mozi, netklubb, kávézó, park, sulis versenyek, sport események, bevásárlóközpontok, akár egy séta közben is összefuthatsz valakivel az utcán.
2011. aug. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Nyugi nem vagy egyedül ezzel, meglátod akkor fog majd valaki belépni az életedbe amikor nem is számítasz rá. És ezért tényleg nem kell eljárkálnod hülye bulikba, sétálgass az utcán, járj el könyvtárba, plázákba még sok olyan hely van ahol lehet ismerkedni. Csak türelem, bár tudom hogy ezt így könnyű mondani.
2011. aug. 3. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
köszönöm még egyszer a jó tanácsokat és a biztató szavakat! :D
2011. aug. 3. 11:01
 24/33 anonim ***** válasza:
17 évesen még szinte semmiről sem vagy lemaradva. Tudom picit közhelyes, de csak add magadat és ne próbálj olyan embernek látszani aki nem vagy, biztosan lesz egy olyan lány akinek bejössz majd. Én pont tíz évvel idősebben vagyok ugyanabban a helyzetben mint most te, nekem már van okom aggódni.
2011. aug. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

07:45


kedves utolsó válaszoló, neked még 27 évesen nem volt barátnőd?

te már ne is aggódj, mert már ne is lesz


a 17 éves ilyen hozzáállással is a te sorsodra fog jutni

2011. aug. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 single girl válasza:
Még nem vagy lemaradva semmiről...Én is ilyen típusú lány vagyok.De hátha majd lesz valakid nemsoká :) Sok sikert kívánok hozzá!:)
2011. dec. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Én 21 éves nő vagyok, szűz és ott tartok, hogy elfogadtam az egyedüllétet.Sokkal egyszerűbb így élni, mint azon idegeskedni, mikor kivel szexeljek, hogyan szerezzek magamnak valakit és őt megtartani, valamint ne essek teherbe és nem kell alkalmazkodnom senkihez.Egyedül élvezem az élet szépségeit és teljesen jól érzem magam a bőrömben, azt csinálok, amit akarok és nem kell senkinek sem megfelelnem.
2014. febr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Nekem sem jön össze soha senki. :(


17/L

2016. aug. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Úgy érzem mivel én tettem fel ezt a kérdést ezért kötelességem időközönként tájékoztatást adni az emberekenek.

Jelenleg most vagyok 22 éves, és túl vagyok 2 barátnőn, jelenleg van most egy kapcsolatom, és úgy néz ki ez hosszútávra szól, immáron 3 éve vagyunk együtt jóban-rosszban :)

szóval fel a fejjel mindenkinek!:)

2016. szept. 21. 19:17
 30/33 anonim válasza:
Na es hogy sikerult veluk ossze jonni ? 🙂
2016. dec. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!