Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vészeljem át vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vészeljem át vagy mit tehetnék ilyenkor?

Figyelt kérdés
Most szakítottunk a barátommal félév után,és anyukám nagyon megszerette a fiút.És amikor megtudta,hogy vége teljesen kiakadt,és engem hordott le,hogy mekkora hülye vagyok,hogy szakítok vele.Őt védi,őt sajnálja,engem meg nem néz,hogy ez nekem is fáj.Ebben ez a legrosszabb,hogy a volt barátomat sajnálja,sőt szinte pátyolgatja..helyette meg mellettem kéne állnia és lelket öntenie belém...annyira rosszul esik.Már sírtam is ezért..Nem tudom,hogy most csak én fogom fel rosszul vagy nekem van igazam?
2010. nov. 23. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igazából anyukádnak semmi köze a kapcsolataidhoz, úgyhogy se őt nem kellene védenie, se téged lehordania. Neki ahhoz van köze, hogy te ne légy szomorú, úgyhogy igen, inkább melletted kellene állnia.
2010. nov. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Érdekes egy anyád van :S sajnos vannak ilyenek, tudom. Nem tudom mit mondhatnék. Az ilyeneknek csak az használ, ha egyszer "elkapják" őket és a szemükbe mondják a frankót. Finom utalásokkal semmire sem mész...
2010. nov. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!