Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tehetnék? Van még egyáltal...

Mit tehetnék? Van még egyáltalán remény? Hogy vészeljem át ezt az időszakot?

Figyelt kérdés

Múlt héten derült ki, hogy soha nem lehet gyerekem. :(

El sem tudom mondani mennyire szomorú és bánatos vagyok. A férjem még nem tudja és nem tudom hogyan mondjam el neki. Kicsit tartok attól, hogy elhagy egy olyan nőért, aki majd tud neki gyereket szülni. Még csak 25 éves vagyok, a férjem 28.


2008. dec. 15. 08:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan miért? Ha igazán szeret emiatt nem hagy el.Nem szabad feladni,fiatal vagy és olyan sok olyan nőről lehet hallani,akiknek szintén nem lehetett volna,de mégis sikerült.
2008. dec. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet azért elég nehezen jelentenek ki az orvosok, hogy sosem lehet... főleg egy ilyen fiatal nő esetében, mint Te. Nálunk sincs még baba, és 10 évvel idősebb vagyok nálad, és a férjem nem hagyott el, sőt, mellettem áll mindenben. Téged sem fog elhagyni másik nőért a férjed, ha szeret. Mi örökbefogadunk egy gyereket, már folyamatban van, nagyon várjuk, hogy megérkezzen :-)) Ha tényleg "sosem lehet", akkor próbáljátok meg ezt az utat.
2008. dec. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Biztosan megvolt minden vizsgálatod ahhoz, hogy ilyent kijelenthetett az orvos?

Mi volt a diagnózisa, milyen vizsgálat alapján?

2008. dec. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy próbálsz megnyugtatni, de a helyzet az, hogy a méhem rendellenesen fejlődött és endometriózis lépett fel. A hosszú és néha fájdalmas kezelésektől még tovább csökken a teherbeesés lehetősége.
2008. dec. 15. 09:09
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Lombikot próbáltatok? Amig meg nem próbáltatok minden elképzelhetőt, ne adjátok fel!!! Az orvosok sok mindent mondanak, aztán a végén egész másképp van minden. Egy csomó nőt ismerek, akiknek ugyanigy azt mondta a doki, hogy nem lehet babájuk, aztán azóta boldog anyukák.
2008. dec. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Igen, de hasztalan volt.
2008. dec. 15. 09:20
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Soha nem szabad feladni a reményt!Nagyon sok nőnek kijelentik,hogy nem lehet babája, és aztán pár év elteltével gyönyörű egészséges gyereki születnek.A párodnak megértőnek kell lennie,és biztos vagyok benne,hgy az is lesz.Hogy elhagyjon ezért? Kizártnak tartom,annyi lehetőség áll előttetek.Örökbefogadás,lombik.Sok nő ötödik,hatodik beültetés után sem adja fel.De ha az örökbefogadás messze áll tőletek valamiért,akkor sem szabad elkeseredve lenned,mert gyerek nélkül igaz azt mondják nem az igazi, de sokan élnek le úgy életeket,boldogan és kitartva egymés mellett!De szerintem Te még túl fiatal vagy ahhoz, hogy ilyet mondjon neked bárki, hogy nem lehet gyermeked!A mai fejlődő orvostudomány mellett? Nem lesz baj! Ne keseredj el!
2008. dec. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Igaza van az előttem szólóknak, ne adjátok fel. Sajnos az endometriózis lassan népbetegség, egy régi "recept" szerint a legjobb gyógymód a teherbeesés. Vannak rá népi praktikák, belinkelek egy oldalt, hátha téged megnyugtat és pozitívabbá tesz, ha alternatív úton, orvos nélkül is próbálsz segíteni magadon. További kitartást kívánok, Timi.

[link]

2008. dec. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nehogy elkeseredj. Én néhány évvel idősebb vagyok, de pont egy hónapja derült ki ugyanez. Nem szabad feladni. Már műtöttek is próbálkoznak. Az orvosom a képembe vágta soha nem fogok teherbe esni. Azt hittem meghalok.Mondta meg kell szüntetni a peteérésemet mindent előidéznek egy klimaxot valószínűleg életem végéig. Most elmentem egy másik dokihoz. Ő már nem mondta a klimaxot. Sőt. Peteérés serkentőt kapok meg majd szurit. És egyenlőre SPONTÁN próbálkozom. Pedig egy teljes káosz van odabent.

Szóval ha valami nem sikerül nem szabad feladni. Lehet épp nem jött össze, de lehet majd az 5. vagy 6. doki mond vagy mutat olyan lehetőséget ami biztosan megoldja.

A párod nem fog elhagyni ne azt mond, hogy nem lehet hanem hogy kicsit lassabban fog jönni. Ennyi. kitartás. Egy orvos nem orvos. De még kettő sem. ngem olyanok tettek tönkre akikben maximálisan megbíztam.


Puszi

2008. dec. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A budai meddőségiben voltatok már? Ott csodákat művelnek, 1%-akire azt mondják hogy nem sok remény van, de akkor sem adják fel. Sikerülhet, hidd el.
2008. dec. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!