Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tehetnék? Van még egyáltal...

Mit tehetnék? Van még egyáltalán remény? Hogy vészeljem át ezt az időszakot?

Figyelt kérdés

Múlt héten derült ki, hogy soha nem lehet gyerekem. :(

El sem tudom mondani mennyire szomorú és bánatos vagyok. A férjem még nem tudja és nem tudom hogyan mondjam el neki. Kicsit tartok attól, hogy elhagy egy olyan nőért, aki majd tud neki gyereket szülni. Még csak 25 éves vagyok, a férjem 28.


2008. dec. 15. 08:58
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
76%
azért hagyott ott,mert nem lett közös babátok??? Há nagon sajnállak hogy igy "elbánt" veled,és magadra hagyott,ahelyett hogy nyugtatott volna és segitene neked. szerintem is hagyd ott,és ha akarja később,akkor se menny vissza hozzá.
2008. dec. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nagyon sajnállak, de nem azért hagyott el a férjed, mert (lehet, hogy) nem lehet gyereked, hanem azért mert megismerkedett egy másik nővel.

Lépj tovább, fogd fel úgy, hogy jó, hogy most nem vagy terhes, valószínűleg akkor is elhagyott volna, csak lehet, hogy akkor, amikor már nagy pocakkal számolod az utolsó napokat.

Fel a fejjel és akkor is járj utána a lehetséges kezeléseknek.

2008. dec. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez rettenetes. Sok ez Neked egyszerre. Most hiába mondjuk, hogy próbáld elfelejteni, meg nem volt méltó hozzád, stb, de mindenki tudja hogy ez nem ilyen egyszerű. Az is nehéz kérdés, hogy melyiket "gyászold" hogy nem lehet babád, vagy hogy ilyen gané módon viselkedik egy ember aki...

Ez ha így, ha úgy padlóra teszi az embert. Próbálj megnyugodni és most félretenni azt, hogy nem lehet babád. Tudod, sokszor csak 1% esély van, de az van. Férjem húgának mondták: nem lehet gyereke, itt összenőtt, ott összenőtt, 40-50 napos ciklusok... most a 2. babáját várja. Próbáljátok megbeszélni a dolgokat, hétha csak felindulásból mondta a másik nőt, bár nemhiszem. Akkor is meg kell beszélni, ha pedig végképp döntött, akkor el kell fogadni. Így belegondolva, nekem nehezen menne, nem is tudom mit tennék. Gondolom nem 4 éve ismeritek egymást, hiszen 4 éve vagytok házasok. Neki se lesz könnyű sok évet kitörölni egyik pillanatról a másikra. Tényleg nagyon sajnálom... Tedd félre a babakérdést és próbálj meg valahogy túljutni a férjes dolgon. Kitartást kívánok! Edit

2008. dec. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!