Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem soha nem lesz senkim, mit tehetnék ilyenkor?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok. Soha nem volt még komoly kapcsolatom lánnyal, sőt, semmiféle kapcsolatom...az elmúlt pár évben a próbálkozásaim semmit sem értek, kudarcot kudarcra halmoztam.

Elegem lett abból hogy a haverjaim nagy többsége ezzel idegesít hogy örökre egyedül maradok, mert soha nem lesz senki olyanom, akihez igazán tartoznék.

Van pár lány barátom is, de az nem ugyanaz, velük jól eltudok lenni, de sosem jöttem be igazán egyiküknek sem :(

Pedig mondták páran hogy nem nézek ki haláli csúnyán...meg azt is hogy jobb lenne ha bulizni mennék egy kicsit;

Csakhogy itt a másik bökkenő, hogy én nem vagyok az a tipikus bulizós fajta, én a szórakozóhelyeken nem tudom magam feltalálni, nem az én világom, két különböző téma vagyunk..nagyon ritkán ha eljárunk egyik elég közeli, és rendes barátommal csak úgy iszogatni kicsit, persze mértékkel....ez is talán felejteti velem valamennyire a jelen helyzetem :'S

Sosem kértem semmi más komolyabbat az élettől ez ideáig, mint hogy összejöjjek egy igazán kedves, aranyos, megértő leányzóval, akit szerethetek, és a létező minden minden módom kielégíthessem a vágyait! Tényleg olyan sokat kéérek??:'((


2011. aug. 2. 22:31
1 2 3 4
 11/33 someone... ***** válasza:
legyél terhes!
2011. aug. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a klubhoz, nekem se volt még komoly kapcsolatom. 17/L
2011. aug. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

Csak ezért el ne kezdj te is bulizni meg inni ezerrel mint ahogy a mai emberek 95%-a. Nehezebb, de inkább maradj egyéniség kevés baráttal, mint hogy legyen egy rakás megbízhatatlan ivócimborád meg kétes kimenetelű és tartalmú kapcsolataid. Kevés ilyen ember van már, szóval értékes vagy, tartsd meg magad így!

Amúgy meg soha ne add fel, én is ugyan így voltam,aztán egyszer csak a semmiből találkoztam egy lánnyal, mikor már 18 is múltam. Másfél évig voltunk együtt, nagyon boldog kapcsolatban.


20/f

2011. aug. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Előző:


Most tudom előre, hogy ezt sokan félre fogják érteni, és tán rosszul veszi ki magát... De nem párkeresési célokból, csak tényleg beszélgetni hasonló felfogású emberekkel, meg ismerkedni: Ha valaki lánynak van kedve hozzá, akkor dobjon meg egy privivel!

2011. aug. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim válasza:

ne aggódj, előtted még az élet, biztos találsz valakit, ott lesz majd egy két év múlva pl az egyetem...

És nem, nem nagy kérés...

Hajrá...

2011. aug. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Sokáig én is ugyanúgy voltam, mint te, de aztán a semmiből megismerkedtem egy lánnyal, akivel egész jól elvoltam. Ezután megjött az önbizalmam. Jött rövid időre egy másik lány, vele is csak szórakoztunk. Utána meg megismerkedtem egy csajjal, akivel kb. 3 óra ismeretség után lefeküdtünk. Azóta viszonylag jól elvagyok, bár jelenleg nincs barátnőm. Amúgy hidd el, csak a kezdet nehéz. Ha egyszer beindul a folyamat, és megjön picit az önbizalmad, utána már nem lesz semmi gond. Csak át kell esni a holtponton. Csak annyit tudok mondani, hogy próbálkozz, előbb-utóbb simán összejön a dolog. 18/F
2011. aug. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

szia!

Azzal a haveroddal,akivel eljárkáltok inni menjetek el kocsmákba,pubokba,biliárdos-dárcos helyekre,bowlingozni stb ahol több csajszi van :)))és légy merész,egyszer élünk :)

2011. aug. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Aki még gyakori kérdéseken is bocsánatot kér azért, hogy mert egyáltalán hosszút kérdezni, az nekem élőben sem jönne be.

Amúgy 17 évesen nem tudom mire fel vagy elkeseredve, teljesen normális, hogy ennyi idősen nincs valakinek barátnője. Komoly kapcsolatról 17 évesek közt még nem is hallottam. Olyat már láttam, hogy azt hitték, hogy komoly a kapcsolatuk, de hát annak köze sem volt egy felnőtt kapcsolathoz, csak ők még nem tudták a különbséget.


Aki 17 évesen ilyen világvége hangulatot áraszt magából, az számomra nagyon taszító. Követelőzöl, hogy a sors adjon neked barátnőt. Kicsit furcsa vagy. Szánalmas a jó szó erre.

2011. aug. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Szeretem az ilyen kérdéseket, mindig idegyűlnek azok, akik szeretetet akarnak kikönyörögni maguknak, pedig nulla az életük, unalmasak, csúnyák és buták, még önbizalmuk sincs és egy nő se ölelné meg őket. Ráadásul tizenévesek, amikor még jó hogy nincs tartós, komoly kapcsolatuk, de elhiszik, hogy ez az alap és valamiről lemaradtak. Egyszerűen irigykednek másokra, kiknek meg van, azt hiszik, ha elég hangosan sírnak, akkor majd valamelyik lány itt megszánja őket és ír nekik üzit.


A kérdező menjen el bulizni legalább kétszer és lesz barátnője. Ilyen egyszerű. Meg öregedjen két három évet és akkor bele fog botlani egy csomó alkalmas lányba.


21/L

2011. aug. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 Mitnézel válasza:
házibulisok,soknő,töménytelen pia!!!de várhatod a sült galambot is...
2011. aug. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!