Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én unom már annyira,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én unom már annyira, hogy facebook-on viccből házasnak, eljegyzettnek, özvegynek jelenítik meg a családi állapotukat az emberek, amikor semmi ilyesmiről nincs szó?

Figyelt kérdés
Legutóbb gratuláltam egy ismerősömnek, mert azt láttam kiírva, hogy eljegyezték ... Nem csak én voltam így ezzel, sok más barátja, barátnője is elárasztotta jókívánságokkal mire a végén kiderült, hogy továbbra is "csak" párkapcsolatban van ... De nem csak Ő volt az egyetlen ilyen , nagyon sok ismerősömmel jártam már így és kezd idegesíteni, hogy ma egyre nagyobb divat ez, az özvegyet meg pláne ízléstelennek tartom!
2011. júl. 25. 16:29
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
A csinkó elméletileg azt jelenti, hogy csinos ... :-)
2011. júl. 25. 16:45
 22/26 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az a szánalmas szar dolog, hogy ennyire komolyan veszitek ezt a facebookot...
2011. júl. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
65%
de a facebook tök jó közösségi oldal de ezek a ribik tönkreteszik felnyomják az idegrencerem am méghacsak ribik lennének egycsomo fiu is ezt csinálja na az még csak undoritó pfuj
2011. júl. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem zavar, ki mit ír ki magáról, vagy milyen képet rak fel, de ez egy kicsit tényleg ciki pont azért, mert aztán a csomó ismerős meg megy gratulálni. :D

Az özvegy meg tényleg durva. Ha nekem valamelyik volt pasim ilyet rakott volna ki szakítás után, biztos pofán verem.

2011. júl. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ez már elég szánalmas, pont úgy, mint az egész facebook szarság.
2011. júl. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nem, engem is nagyon idegesít de a most állítólag ez a divat..szerintem undorító tud lenni...14L
2011. júl. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!