Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én unom már annyira,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én unom már annyira, hogy facebook-on viccből házasnak, eljegyzettnek, özvegynek jelenítik meg a családi állapotukat az emberek, amikor semmi ilyesmiről nincs szó?

Figyelt kérdés
Legutóbb gratuláltam egy ismerősömnek, mert azt láttam kiírva, hogy eljegyezték ... Nem csak én voltam így ezzel, sok más barátja, barátnője is elárasztotta jókívánságokkal mire a végén kiderült, hogy továbbra is "csak" párkapcsolatban van ... De nem csak Ő volt az egyetlen ilyen , nagyon sok ismerősömmel jártam már így és kezd idegesíteni, hogy ma egyre nagyobb divat ez, az özvegyet meg pláne ízléstelennek tartom!
2011. júl. 25. 16:29
1 2 3
 11/26 Smartguy86 ***** válasza:
78%

Egyszerű: ha valamelyik ismerősöd így beszél, akkor:


A, Megmondod neki, hogy szerinted gáz és zavar, és hogy ne beszéljen így

B, Törlöd a faxba, megszakítasz vele minden kapcsolatot és kész


Csak az ne legyen, hogy neki báj-vigyorogsz, aztán a háta mögött meg elhordod minden szarnak, mert akkor te sem vagy jobb!

2011. júl. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Egyébként az esküvőmmel kapcsolatban annyira nem érdekel, hogy facebook-on ki vesz komolyan, ezt csak megemlítettem, hiszen nem ez a fontos meg aki közvetlen közeli ismerősöm az úgyis tudni fogja, meg már tudja is, hogy megházasodunk, csak azt mondom, hogy sok esetben nehézkes eldönteni, hogy szabad -e gratulálni vagy sem ... :-)
2011. júl. 25. 16:39
 13/26 anonim ***** válasza:
73%
Számít valamit az, hogy mi van a facebookon? Szerinte az undorító, ha valaki komolyan veszi.
2011. júl. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
71%
Nem kell a faszbúkon ülni egész nap, és nincs probléma.
2011. júl. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
69%

bocs, de miaz a csinkó? : D

na meg a nyomoronc 11-12 évesek is olyan szavakat használnak, h nemis írom már le.

meg mindenkit "oltogatnak"

2011. júl. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Nem, nekem nincsenek ilyen ismerőseim már, korábban volt egy csaj aki fiatalabb nálam egy pár évvel, csak az édesanyjával nagyon jó viszonyban voltam mindig (anyukám révén) így ismertem meg Őt. Na és Ő használt ilyeneket, hogy cijja, meg wagyok stb. és kiakasztott vele, de mivel van köztünk legalább 4 év, ezért nem bántottam. :-) A többit facebook-on szoktam látni. Viccből én is szoktam ilyeneket mondani, de azon érezhető, hogy vicc meg néha a Páromnak szoktam mondani, hogy szerike vagy ilyesmi, de mi ezt még az aranyos kategóriába soroljuk be. :-)
2011. júl. 25. 16:41
 17/26 anonim ***** válasza:
71%
én 14/L-ként nem jártam senkivel azok meg simán hetente mással járnak...
2011. júl. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
82%

én még azt utálom nagyon, h ezer embert bejelölnek a képen... de még ha éppen nem is látszik a fejük, aláírják, h köszi szépvagy szeretlek..

szánalmas...

2011. júl. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy lesz olyan aki rögtön beleköt, ez sem zavar. Megemlítettem, hogy számomra idegesítő, ettől függetlenül még nem kell, hogy mindenkinek az legyen. Nem vettem soha komolyan, csak egy idő után már szúrta a szememet és nem is ülök egész nap előtte, van ezer más dolgom, de nyilván ha számítógép elé kerülök, átszoktam pörgetni az üzenőfalra kiírt dolgokat mint sokan mások. Kíváncsiságból tettem fel a kérdést. :-)
2011. júl. 25. 16:44
 20/26 anonim ***** válasza:

Én csak mosolygok ezen.Számomra inkább az a szomorú,hogy sokan a facebookon élik a mindennapjukat."most megyek nyaralni,de holnap hívlak"..vagy "vettem egy cipőt" vagy holnap mozi" stb..Miért nem lehet egyszerűen csak az illetőnek aki érdekelt benne megírni??

Azt,hogy valaki mást ír magáról mint ami.és legyen az a párkapcsolat,vagy hogy tud vagy 5 nyelven,sőt sokan nem a valós címüket írják le,nos ez csak egy unalmas szórakozás..De sajnos ez nem csak 12 évesek poénkodása.Az unokahúgom 21 éves,okos,szép nő..Mégis Ausztráliát írta ki lakhelynek(pedig vidéken él) és ő is nővel van párkapcsolatban,pedig csak a barátnője az illető,és van férfi partnere..Viszont 21 évesen ő is a facebookon éli az életét..Ez a szomorú---

2011. júl. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!