Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én unom már annyira,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én unom már annyira, hogy facebook-on viccből házasnak, eljegyzettnek, özvegynek jelenítik meg a családi állapotukat az emberek, amikor semmi ilyesmiről nincs szó?

Figyelt kérdés
Legutóbb gratuláltam egy ismerősömnek, mert azt láttam kiírva, hogy eljegyezték ... Nem csak én voltam így ezzel, sok más barátja, barátnője is elárasztotta jókívánságokkal mire a végén kiderült, hogy továbbra is "csak" párkapcsolatban van ... De nem csak Ő volt az egyetlen ilyen , nagyon sok ismerősömmel jártam már így és kezd idegesíteni, hogy ma egyre nagyobb divat ez, az özvegyet meg pláne ízléstelennek tartom!
2011. júl. 25. 16:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
a legundoritóbb az h lány-lánnyal van kapcsolatban 14 évesen de cska barátságból mi értelme van??,:O
2011. júl. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Smartguy86 ***** válasza:
79%
Unalmas, szürke, buta, kicsinyes, önbizalomhiányos emberek pótcselekvése, semmi több...
2011. júl. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
69%
Ez annyira gáz amúgy..:D Meg amikor 2 legjobb barátnő/barát párkapcsolatba van. Ez k*rvára NEM menő.. de legalább van bélyegző az idiótákra.
2011. júl. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Na ez meg a másik ... Nekem van egy ismerősöm, még kislány, pontosan nem tudom hány éves, olyan 12-13 éves és "viccből" a saját uncsijával van kapcsolatban aki szintén egy kislány ... :-) Érdekes dolgok ezek!
2011. júl. 25. 16:32
 5/26 A kérdező kommentje:
Nekem a jövő héten lesz az esküvőm, de szerintem lesz olyan aki nem fog komolyan venni ... :-) :D
2011. júl. 25. 16:33
 6/26 anonim ***** válasza:
75%
ez nagyon gáz meg ahoz minden szart lájkolnak... meg a v helyett w-re vagyok nagyon alergiás
2011. júl. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
74%
jaja, kur.vára unalmas, és gáz is. na meg hogy minden héten mással vannak kapcsolatban. meg bejelölnek minden jöttmentet lány meg fiútestvérnek, meg apának meg tudomisén minek.... pff.
2011. júl. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Smartguy86 ***** válasza:
69%

Posztold ki, ne pedig csak az állapotodat váltsd át! Akkor majd látják.


A többit meg szard le. Óvodások mind, csak a látszat az, hogy 20-on éves érett felnőttek...

2011. júl. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Én egyszer csináltam ilyet egyébként ilyen lánytestvéres izé-mizét mert 1x még bele is fér, de egyébként erre a "divatírásra" én is borzasztóan allergiás vagyok. "Cijja" "Wagyok" "Nadzson" "CSINKÓ" (ezt utálom a legjobban :D) és társai ... Ez még poén szintjén 1-2x elsüthető, meg vannak aranyos kifejezések is, de amikor valaki folyton így beszél mert szerinte ez a menő, hát ki tud akasztani rendesen. Lehet aranyosan is "kényeskedni" nem kell ehhez ilyen szavakat használni ... :-)
2011. júl. 25. 16:36
 10/26 anonim ***** válasza:
68%
meg párnaponta cserélgetik a profilképet.. én havonta-2 havonta cserélem ki
2011. júl. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!