Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magányos vagyok, elveszett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos vagyok, elveszett, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt egy lány az életemben, őt tartottam az igazinak, én voltam a legjobb haverja, aztán beleszerettem, 2 évig vártam, talán ad esélyt, mert elmondtam neki, nem mondta azt sem, hogy adni-e fog, azt sem, hogy ha nem akkor miért...Egyszer csak azt írta sms-ben, hogy mivel a haverja vagyok, jobb ha tudom, hogy több mint fél éve jár valakivel...semmi magyarázat, most sem tudom miért csinálta, mindent megtettem érte, megvigasztaltam ha egyedül volt, amikor sírt, amikor szüksége volt rám én kiálltam mellette 5 éven át.Bár aggódott miattam, mikor aznap részegen felhívtam és beszéltem vele, meg írt is, de én nem reagáltam május eleje óta(1 sms-re meg 1 csörgetésre).Mindig jó volt hozzám, de valahogy úgy érzem kihasznált...nehezítette a dolgot, hogy nagyon kevésszer láttuk egymást és többnyire sms-ben beszéltünk, mert 60 km-re lakik tőlem.Kezdem elfelejteni, múlik a szerelem és vele együtt én is...néha szeretnék összejönni valakivel, mert már nagyon régóta egyedül vagyok...néha pedig eszembe jut az édes mosolya, a csillogó szeme, a gyönyörű haja, a megnyugatató hangja, és hogy soha többé nem látom...:(

20/f


2011. júl. 24. 10:34
 1/8 Smartguy86 ***** válasza:
63%

Öreg! Mit vársz, ha részegen hívogatod? Egy nő sem szereti az ilyet! Ha 5 éven át meghallgattad, vagy 2 éven át meghallgattad, vagy fél éven át meghallgattad, akkor marhára elpakolt téged a lelki hulladéktároló kategóriába. Még csak barátok se voltatok. Szart a fejedre! Ez abból látszik, hogy az ember a barátjával őszintén tud beszélni, de neked jó sokat kellett várni, mire kibökte, amit akart és azt is SMS-ben? Ugyanmár. Szar ügy, hogy belezúgtál, de azért te is vastagon tehetsz a dologról!


Pl ha egy csaj tetszik, hívd el randira AZONNAL! Ne várd meg, amíg megismered, meg jaj így meg úgy... majd megismered a kapcsolat KÖZBEN! Ez nem építkezési projekt, hogy neki kell készülni. Evés közben jön meg az étvágy!


A másik: ne legyél nyálas, sértődött, beszari nyúlbéla! A nők utálják az ilyet. Ez az ő dolguk, de még náluk is szánalmas! Férfi vagy, felnőtt, viselkedj is úgy! Legyél határozott, magabiztos, önbizalommal teli. Ne mástól várd a megerősítést, hogy jófej vagy, vagy szexi, TE MAGAD legyél ilyen! Higgy magadban! Vagy fogadd el, hogy olyan vagy, amilyen és legyél boldog úgy, vagy TEGYÉL ELLENE! A nők nem tudnak szeretni egy olyan férfit, aki magát is utálja!


Harmadszor: fiú és lány között nincs barátság - ez a te példádból is látszik. Te végig úgy álltál hozzá, hogy a barátod - közben meg lófütyit, tudtad jól, hogy vonzódsz hozzá az első pillanattól kezdve. MERD FELVÁLLALNI, HOGY TETSZIK! Ne maszatolj, ne kavarj, ne háríts, csak tedd a dolgod!!!

2011. júl. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Neked is meg kéne próbálni elfelejteni...én is most ilyen fázisban vagyok, tudom, hogy milyen rossz:S Éjjel-nappal azt nézem, hogy mi van vele meg hogy találgatok, hogy lehet, hogy már valakivel alakul valami. Ez nekem is elveszi az életkedvem, de majd nemsokára tényleg jobb lesz. Az meg elég nagy dolog, hogy meg tudtad állni ilyen sokáig, hogy ne lépj vele kapcsolatba. Nekem biztos nem menne:S Remélhetőleg neked is jön majd valaki, aki elfelejteti ezt veled. Nekem mindig azt mondják, hogy el kéne ténylegesen engednem a másik embert, mert amíg ragaszkodok az emlékeimben hozzá, addig nem tudok majd továbblépni. Néha már azon gondolkozok, hogy mennyivel egyszerűbb lenne, ha egyszerűen elfelejteném a vele kapcsolatos dolgokat és akkor nem gyötörnének az emlékek.
2011. júl. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Smartguy86 ***** válasza:

2. - Ez azért szar, mert te tulajdonképpen nem is voltál vele! Nem voltatok szerelmesek, nem ismertétek meg egymást ÚGY! Tehát amit szeretsz te és a kérdező a lányban, az tulajdonképpen egy ESZMÉNY! Nem az illetőt magát szereted, hanem azt, ami akkor lenne belőle, ha veled lenne. De ő nem akar veled lenni, hanem mással akar lenni, így ez sose fog megvalósulni! Ez járjon a fejedben. Egy kapcsolathoz két ember kell, az nem elég, ha te reménykedsz.


A többit már leírtam...

2011. júl. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én egy sráccal vagyok így.

2 éve iszonyúan beleszerettem és nem tudom egyszerűen elfelejteni... :( Pedig elköltöztek, és kb. akkor láttam utoljára. :(

17/L

2011. júl. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy hagytad, hogy lelki szemetesnek használjon... ezért nem akart tőled semmit komolyat.
2011. júl. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Smartguy, te lazára veszed a kapcsolatokat, bár lehet hogy rosszul látom, én is ilyen akartam lenni, de a jellemem nem engedte, mindig az igazit kerestem, és most elveszítettem, ja, de elfelejtettem hogy adott némi esélyt: "ki tudja mit hoz a sors"...És különben osztálytársam volt egy ideig, akkor viszont nagyon érdeklődött irántam, más volt, de ez régi történet...én rontottam el az egészet, az meg igaz hogy magabiztosnak kell lenni, csak ez éppen nála nem működött, mert mindig zavarban voltam, pedig más lánynál nincs gond.
2011. júl. 24. 13:31
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt, hogy milyen nehéz elfelejteni, akit szeretsz, csak azok tudják, akik megtalálták vagy azt hitték megtalálták az igazit, nem olyanok, akiknek 10 meg 10en pár kapcsolatuk volt, lehet, hogy jobb csak simán elmenni, elfelejteni, de az emlékek nem múlnak el...
2011. júl. 24. 13:44
 8/8 Smartguy86 ***** válasza:

Épp ellenkezőleg! Én minden kapcsolatomnak úgy mentem neki, hogy akármeddig tarthat - sose "kalandoztam". Hiszen ha tudom már az elején, hogy nem akarom majd éveken át folytatni, akkor nincs semmi értelme elkezdeni! Ezért aztán sosem engedtem meg magamnak, hogy félvállról vegyem a kapcsolataimat (nem is izgatott soha az olyan kapcsolat, ahol nincs ismeretség, csak felszínesen + szex). Persze az ember így kiismeri a másikat, és rájöhet, hogy kibékíthetetlen ellentétek vannak közöttük. De jó esetben ez már a kapcsolatban jelentkezik, míg nálad a lány valószínűleg már a "barátkozós" szakaszban rájött, hogy nem egy olyan fiú kell neki, amilyen te vagy. És ez most független attól, hogy éppen ő milyen távra tervez. A lényeg: Ő kiismert már téged annyira, hogy tudja, nem te vagy az, akibe szerelmes tudna lenni. Szörnyű tragédia, hogy közben te pedig beleestél - noha nem szerethetted azt, ami ő egy kapcsolatban lehetett volna, csak azt szereted benne, ami szerinted lehetne, ha veled lenne. De egy párkapcsolat ennél sokkal többről szól!!!


Te túl régóta vagy ebben a várakozó állásban, és ezalatt a lány teljesen megismerte a jelenlegi személyiségedet. Emellett persze csúnyán kihasznált, mert te voltál neki a "barátnő", akivel megbeszélhette a "pasis" dolgait. Márpedig akit egyszer egy nő nőnek tekint, az sose lesz a szemében férfi! Ez itt a nagy büdös helyzet.


Félre ne értsd! Megértőnek kell lenni, de csak a kapcsolat érdekében! Nem pedig előtte! Lehetsz figyelmes, és gondoskodó az udvarlás alatt is, de annak nem szabad 5 évig húzódni! Hol van ebben a céltudatosság és egyebek? Ha a lány érzett is valamit az elején, az idők alatt ez lecsillapodott, mert nem volt lángolás, nem volt izgalom irántad!


Annyit tudok tanácsolni: felejtsd el őt! Nem lesz könnyű, és valószínűleg sokáig befolyásolni fogja az ideálodat, de te emelkedj felül ezen! Keress olyan lányokat, akik kölcsönösen tisztelnek! Ne rajongj senkiért így, főleg ha nem érdemli meg, meg ő nem tisztel téged még barátjaként sem! Legyél határozott, jó kiállású, magabiztos! Ha ehhez kell, változz, sportolj, művelődj, tanulj sokat! Ne mások miatt, hanem magad miatt!

2011. júl. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!