Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pattanások miatt meggondolnád...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pattanások miatt meggondolnád magad egy lánnyal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval, akkor még nem voltam pattanásos. Aztán 2-3 hete hirtelen nagyon sok kijött, el is mentem vele orvoshoz, de azt mondta, hogy hónapokba telhet, amíg elmúlik :P Viszont közben meg a srác keresett, hogy találkozna velem, de nem tudom, hogy így merjek-e egyáltalán találkozni vele. Viszont 2-3 hónapot csak nem várhatok....
2011. júl. 21. 15:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Üdvözöllek a pattanásosok klubbjában!:D


Azért némileg megnyugtatja a lelkem hogy nem csak én vagyok ilyen "pattanásos" helyzetben,hanem vannak sorstársaim is:)


Na de térjünk a tárgyra.Egy nőnél nem hátrányos tényező a pattanás ha van egy alapból szép arcod.Viszont ha elmúlnak a pattanások utána maradhatnak hegnyomok az arcodon,az viszont cinkesebb.De vannak olyan kozmetikai eljárások(Pl:gyümölcssavas hámlasztás..stb)amikkel azokat is el lehet tüntetni.

2011. júl. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szóval akne-s vagy? Sajnos nekem is évek óta olyan az arcom, csak én fiú vagyok. Én is jártam/járok bőrgyógyászhoz és mindig felír valami kenőcsöt, de azok csak ideiglenesen segítenek. Amúgy én Akneroxid kenőcsöt használok, ezt írja fel nekem. De úgy tudom, hogy vény nélkül is lehet venni. És használ is, de sajnos nem végleges megoldás:(
2011. júl. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
0%
engem zavarna ... :P mindenki azt mondja hogy igy nem meg ugy nem de igazábol mindenkit zavarna . ugyhogy bebuktad
2011. júl. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 SRash válasza:

Az utolsó hozzászólóval ne foglalkozz, nem tükrözi a nagy átlagot.


Nem fog vele foglalkozni, ebben szinte biztos lehetsz. A nagy többség úgyis tudja, hogy ez múló dolog... Mellesleg ez nem minden, valószínűleg nem csak az arcodba szeretett bele.

2011. júl. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 beetlejuice ***** válasza:
A kencék nem érnek semmit se, meg én is szedtem rá antibiotikumot is, ami el is mulasztotta, egy időre...de azt nem lehet szedni örökké, mert károsítja az immunrendszert. Én most fogamzásgátlót szedek rá, de annak is csak hónapok múlva látható a hatása. De eddig egyik barátomat se zavarta, szóval szerintem nem kell aggódnod, senki sem hibátlan. Aki meg annyira felszínes, hogy emiatt nem akar veled többet találkozni, akkor az annyit is ért.
2011. júl. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nem szedhetek fogamzásgátlót :( Évekig szedtem, aztán egy idő után minden bajom lett tőle, pedig a nőgyógyász többfélét is felírt, de egyik se volt jó (pedig már csillagászati összegeket fizettem a legújabb, legmodernebb tabiért). Aztán ő mondta, hogy hát van ilyen, a szervezetem érzékeny rá, és ez pont 1-2 év után alakul ki...
2011. júl. 25. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!