Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pattanások miatt meggondolnád...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pattanások miatt meggondolnád magad egy lánnyal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval, akkor még nem voltam pattanásos. Aztán 2-3 hete hirtelen nagyon sok kijött, el is mentem vele orvoshoz, de azt mondta, hogy hónapokba telhet, amíg elmúlik :P Viszont közben meg a srác keresett, hogy találkozna velem, de nem tudom, hogy így merjek-e egyáltalán találkozni vele. Viszont 2-3 hónapot csak nem várhatok....
2011. júl. 21. 15:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
menny el plasztika műtétre és olyan leszel mint Kiszel Tünde az biztos bejössz majd a barátodnak...
2011. júl. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
engem nem érdekelne. Nézzen jól ki a lány, és akkor a pattanások 1-2-re ki vannak egyensúlyozva ;)
2011. júl. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

Ez butaság :)))

Bár bevallom, egyszer kb. egy év után megkérdeztem barátomat, hogy soha sem gondolta, hogy fujj csupa pattanás, inkább keresek egy másik lányt... - tulajdonképpen kinevetett!:P - most 21 hónapja vagyunk együtt...

A fiúknak általában nem az számít, hogy hány pattanásod van, hanem hogy milyen szép az arcod, és legfőképpen ha már kedvel a srác, akkor a belső értékeid:) Ha már Ő hívott fel, biztosan nem a pattanásaid fogják érdekelni :D

Sikeres gyógyulást, remélem te szerencsésebb vagy mint és, 20 évesen egy bőrgyógyász se tudott semmi igazán hasznosat ajánlati...kés alá meg nem fekszem:) Ha ígyis van aki szeressen! :D ;)

2011. júl. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

aloe vera first gel-t fujj rá vagy az aloe virágnak a nedvé vel kend be

nekem attól 1 nap elmult minden pattanásom és azóta alig jön ki és ami kijön az nagyon kicsi és nemláccik :D

kb 1 hónapja van már ez és hidd el tényleg müködik :D

2011. júl. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Sajnos ez komolyabb orvosi probléma, antibiotikumot kell szednem, ez nem múlik el attól, hogy ráfújok, jó is lenne.. 1-2 pattanásnál talán segíthet, de nem 30-40-nél...
2011. júl. 21. 16:00
 6/16 anonim ***** válasza:

nekem is volt/van ilyen problémám, és én is gyógyszereket szedtem/szedek, meg kenőcsöket használtam/ok és segítettek elég gyorsan. de tiszta önbizalomhiányom volt. ehhez képest egy nálam 4 évvel idősebb sráccal vagyok együtt, akiért rajonganak a csajok, és egy éjszakás , meg párhetes kalandokból élt eddig, velem meg lassan fél éve van együtt :)

nézd, ez olyan mint a smink: a legtöbb pasinak fel sem tűnik.

Mesélek egy történetet, ha nem baj: én szinte mindig sminkelem magam, és egyszer nem volt rá időm és jött a barátom, és azt mondta, hogy milyen szép vagyok aznap( nem nagyon szokott bókolni, sőt!), én meg mondtam neki, hogy ne hülyéskedjen már, nem is vagyok kisminkelve. erre azt mondta, hogy fel sem tűnt neki, de neki így is tetszem.:)


ha nagyon zavarnak használj alapozót, korrektort vagy púdert, esetleg ezeknek a kombinácíóját. csak minden este mosd le alaposan, meg hidratálj! :)

2011. júl. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Használok alapozót, az addig oké és akkor szinte semmi nem látszik, nagyon jól sminkelek... De hát nem leszek mindig sminkben (strand, éjszaka..), és elég kiábrándító lehet, hogy az amúgy szép lányt meglátja teljesen gyulladt, ragyás bőrrel...
2011. júl. 21. 16:15
 8/16 anonim válasza:
most komolyan...ha egyszer belédszeret, akkor nem a pattanásaid miatt fog kiábrándulni belőled :D ;)
2011. júl. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Énis sajnos pattanásos voltam vagy 7 hónapig :) Nekem is kellet antibiutikumokat szednem ... de mostmár szinte teljesen el tüntek , hébe-hóba ki jön persze 1 ,meg még heges is az arcom de nem vészes "szerencsére"

16F

2011. júl. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Ibasz18 ***** válasza:
szedj fogamzásgátlót az segít helyre hozni a hormonháztartásodat.
2011. júl. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!