Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm tegnap óta látni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm tegnap óta látni sem akar most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tegnap lemondta a randinkat mondván nem ér rá. Aztán este meg elkezdett velem veszekedni hogy miért nem mentem át mégis meg hogy elhanyagolom őt meg nem neki kelett volna szólnia hogy mennyek át. Nade úgy volt az egész hogy megbeszéltük mozi pizza és séta ez lett volna a program de ő lemondta azt mondta hogy sajnos nem ér ár. Most meg hogy én hanyagolom el őt mivel em kérdeztem meg hogy átmennyek e?... Már voltam náluk és elküldött a fenébe ha hívom őt nem veszi fel msn-en sem reagál semmit. Most mit tegyek?

16 F a barátnőm szintén 16.


2011. júl. 19. 11:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én véleményem az hogy kösd be neki vagy nyomd ki... Tuti nem fog látni...
2011. júl. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Na igen, ő pont az a tipikus hisztis hülye p*csa kategória, hagyd a **csába.:D
2011. júl. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!