Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap szakított velem a barátnőm azzal az indokkal, hogy úgy érzi nekem kevés ő. persze ez nem igaz mert kedvelem nagyon és szeretek velelenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
hogy tudnám visszaszerezni? hiába mondom nek h ez nem igaz de azt mondja h nekem másra van szükségem
2010. szept. 24. 09:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd. Ez csak ilyen szakítást könnyítő szöveg, hogy ne kelljen megsértenie téged.
2010. szept. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kifogás, duma. úgy gondolta bedob valami indokot.
2010. szept. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha ő tényleg szeretne szerintem nem hagyna el. Nem lehet, hogy megbántottad valamivel és nem is tudsz róla?

23/L

2010. szept. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha így mondtad neki, hogy :kedvellek és jól érzem magam veled" én megértem, hogy miért érezte magát kevésnek. Ez elég langyos szöveg. Ha tényleg szereted inkább azt kellett volna mondanod. Ez, hogy : kedvellek....én sem örülnék ennek.
2010. szept. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Volt egy rossz elszolásom amit ő férreértett és sajnálom is nagyon... szeretetről meg azér nem beszéltem annyira neki mert csak 1hónapja jártunk
2010. szept. 24. 10:32
 6/8 A kérdező kommentje:
adjatok tanácsot hogy szerezzem vissza? nagyon fotntos nekem:'(
2010. szept. 24. 10:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Odamész, elülteted és elmondod neki az érzéseid...

Face to face...

Azt annyi.

(Amúgy ez tipikus koccoltató szöveg. A jobbat érdemelsz és a kevés vagyok hozád...)

2010. szept. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hali! Ugyan ebben a cipőben jártam 1,5 éve a lány ugyan ezzel az indokkal szakított velem... hidd az előttem íróknak el- ez egy könnyítő szöveg azaz a lány nem szerelmes már beléd ne nyüstöld magad, hogyan szerezd vissza hallgas meg pár zenét ami rám emlékeztetett ha gyenge vagy sírj is hozzá ha meg férfi vagy és tökös akkor talpra állsz és mész csajozni ;) ennyi!
2010. szept. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!